|
| Wątek: |
emerytury,podatki,ubezpieczenia,ogólne |
| |
| Autor: |
kedod |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2002-11-04 17:13 |
Odpowiedz cytując |
| |
| Wyjeżdżam do pracy w Szwecji- legalnie- jak rozwiązać sprawy podatkowo-ubezpieczeniowe na okres kilku lat. |
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
emerytury,podatki,ubezpieczenia,ogólne (kedod, 02-11-04 17:13) |
|
|