|
| Wątek: |
Jak nie zapłacić podat. drogowego. |
| |
| Autor: |
Gość portalu: Darek |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2002-11-09 22:42 |
Odpowiedz cytując |
| |
Witam.
Mam wezwanie do zapłaty podatku drogowego (sam.os.) za 1994-1997rok +odsetki czy moge to jakoś ominąć. Pozdrawiam |
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
Jak nie zapłacić podat. drogowego. (Gość portalu: Darek, 02-11-09 22:42) |
| |
|
|
|