|
| Wątek: |
konieczny pit40a? |
| |
| Autor: |
Gość portalu: niecierpliwa |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2002-11-13 16:55 |
Odpowiedz cytując |
| |
| moj dochod to renta rodzinna nic poza tym czy musze czekac za pitem 40A zeby sie rozliczyc z US. kazdego miesaica dostaje odcinek enty gdzie sa napisane kwoty wszytsko dokladnie czy na podstawie nich moge zlozyc zeznanie podatkowe? zus pzysyla mi zawsze pozno pit a ja bym chiala rozliczyc sie w styczniu.jak wygladala by ewentualna korekta/...badzo prosze o odpowiedz!! pozdawiam |
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
konieczny pit40a? (Gość portalu: niecierpliwa, 02-11-13 16:55) |
| |
|
|
|