|
| Wątek: |
odliczenie funduszu remontowego |
| |
| Autor: |
Gość portalu: Sylwia |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2002-11-29 09:28 |
Odpowiedz cytując |
| |
| Czy mogę odliczyć sobie fundusz remontowy w przypadku gdy nie jestem właścicielką mieszkania, wynajmuję na podstawie umowy najmu. |
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
odliczenie funduszu remontowego (Gość portalu: Sylwia, 02-11-29 09:28) |
| |
|
|
|