|
| Wątek: |
drukareczka |
| |
| Autor: |
Gość portalu: ciekawska |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2002-12-11 14:20 |
Odpowiedz cytując |
| |
| pracuje w sekretariacie gdzie drukarka komputer fax i inne tego typu urzeadzenia to moja codziennosc czy moge sobie za tem odliczyc zakup drukarki zakup do domowego uzytku....slyszalam tez ze potzrebne jakies zaswaidczenie z pracy czasami do takich odliczen jak to zaswiadczenie ma wygladac>? |
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
drukareczka (Gość portalu: ciekawska, 02-12-11 14:20) |
| |
|
|
|