|
| Wątek: |
Wynajęty lokal dla pracownika |
| |
| Autor: |
Gość portalu: R. |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2002-12-15 19:06 |
Odpowiedz cytując |
| |
| Firma wynajmuje lokal od osoby trzeciej dla pracownika będącego jednocześnie udziałowcem. Czy ponoszone przez firmę wydatki na czynsz, korzystanie z telefonu stacjonarnego i energi elektrycznej stanowią w całości koszt uzyskania przychodu? |
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
Wynajęty lokal dla pracownika (Gość portalu: R., 02-12-15 19:06) |
| |
|
|
|