|
| Wątek: |
ULGA |
| |
| Autor: |
Gość portalu: JARO |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2002-12-31 19:06 |
Odpowiedz cytując |
| |
Zrobiłem darowiznę na Kościół. Czy muszę zawrzeć z proboszczem
Umowę Darowizny ? Moja darowizna nie przekraczała 10% moich dochodów.
Dzięki za pomoc
Jaro
|
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
ULGA (Gość portalu: JARO, 02-12-31 19:06) |
| |
|
|
|