|
| Wątek: |
darowizna na cel dydaktyczny - pytanie |
| |
| Autor: |
Gość portalu: Yansi |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2003-01-06 10:34 |
Odpowiedz cytując |
| |
| W roku 2002 dokonywałam darowizn na cel dydaktyczny. Przedmiotem darowizn były pieniądze,w związku z czym pieniądze były przekazywane przez bank na podstawie dowodu wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego. Jednakże te dowody wpłaty gdzieś mi się "zawieruszyły". Czy istnieje możliwość wystąpienia do banku o sporządzenie kopii tych dowodów wpłaty i odliczenie tych darowizn na podstawie tych kopii? |
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
darowizna na cel dydaktyczny - pytanie (Gość portalu: Yansi, 03-01-06 10:34) |
| |
|
|
|