|
| Wątek: |
Rozliczanie ZUS |
| |
| Autor: |
Gość portalu: Jacek |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2003-01-11 21:31 |
Odpowiedz cytując |
| |
Witam,
niedawno rozpoczalem wlasna dzialnosc gospodarcza. Mam pytanie odnosnie rozliczania ZUS w PIT5. Ktory ZUS zalicza sie do ktorego miesiaca. Czy np. ZUS zaplacony w lutym za styczen wpisuje do PITu5 ze stycznia czy lutego? A co z PITem5 z grudnia. Czy ostatecznie skladam go do skarbowego i uwzgledniam w nim ZUS za grudzien?
Pozdrawiam
Jacek |
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
Rozliczanie ZUS (Gość portalu: Jacek, 03-01-11 21:31) |
| |
|
|
|