|
| Wątek: |
orzeczenie o niepełnosprawności a ulga |
| |
| Autor: |
Gość portalu: lusnia |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2003-01-13 13:00 |
Odpowiedz cytując |
| |
Czy orzeczenie o niepełnosprawności dziecka klasy S /ze wzgl. na posiadaną astmę oskrzelową/ z pażdziernika 2002 upoważnia mine do skorzystania z ulgi rehabilitacyjnej. Nie posiadam żadnych "kwitów" dokumentujących wydatki poza wpisami do książeczki zdrowia, kartami historii choroby ze szpitala oraz sanatorium. Są tam opisane stosowane leki i kuracje. Pobieram zasiłek pielęgnacyjny na dziecko.
Proszę o opinię na ten temat . Pozdrawiam!! |
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
orzeczenie o niepełnosprawności a ulga (Gość portalu: lusnia, 03-01-13 13:00) |
| |
|
|
|