|
| Wątek: |
Składka zdrowotna i nie tylko |
| |
| Autor: |
Gość portalu: Agathie |
Odpowiedz na list |
| Data: |
2003-01-04 18:10 |
Odpowiedz cytując |
| |
| Podpisałam umowę zlecenie z osobą zagraniczną, która nie będzie fizycznie przebywać na terytorium RP, tylko poprzez Internet udzielać konsultacji. Urząd Pracy ustosunkował się do tego nie typowego zlecenie i oświadczył iż nie ma to charakteru świadczenia pracy, a więc nie potrzebne jest zezwolenie na wykonywanie pracy itp. dokumenty. Czy w związku z tym muszę odprowadzić składkę zdrowotną? A jak wygląda podatek, czy będzie to stawka ryczałtowa tzn. 20% i nic więcej? |
| |
| Wiadomości z aktualnego wątku: |
| · |
Składka zdrowotna i nie tylko (Gość portalu: Agathie, 03-01-04 18:10) |
| |
|
|
|