str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

3 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: GE odsetki karne po dwóch latach od spłaty!!!!!!???
 
Odp: GE odsetki karne po dwóch latach od spłaty!!!!!!???
Autor:  Gość portalu: dawny klient pko bp Odpowiedz na list
Data: 2003-11-30 00:08 Odpowiedz cytując
 
Nie prawda,ja miałem to samo w PKO BP.Brałem kredyt na auto,który spłacałem przed czasem po sprzedaży auta.Mój błąd polegał na tym że po wyjściu od pań zajmujacych sie kredytami nie chciało mi sie stać w kolejce i wpaciłem wyliczoną pzez panie sumę na drugi dzień.W efekcie tego moi poręczyciele dostali po 2-ch latach pisma że zalegam,a ja najadłem sie wstydu.Odsetki wynikłe ze zwłoki jednego dnia urosły do sumy "nastu" złotych.Żeby było śmieszniej to pismo to przyszło do mnie jak byłem na urlopie.Po powrocie do domu poleciałem na PKO i wpłaciłem mój "dług", za ok.1/2 roku dostałem (ja i moi poręczyciele) następne pismo, że mam do zapłacenia odsetki od odsetek(jak pisałem byłem na urlopie,czyli następna zwłoka)Tym razem wpłaciłem 2x tyle ile chcieli.Po kolejnym 1/2 roku dostałem zwrot nadpłaty , ale w moją stronę już odsetki nie działały :)Morał - nie brać kredytów
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· GE odsetki karne po dwóch latach od spłaty!!!!!!??? (Gość portalu: Waldek, 03-11-28 18:27)
 
· Odp: GE odsetki karne po dwóch latach od spłaty!!!!!!??? (Gość portalu: dawny klient pko bp, 03-11-30 00:08)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009