str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

19 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: W moim imieniu firma chce odzyskac odszkodowanie
 
Odp: W moim imieniu firma chce odzyskac odszkodowanie
Autor:  Gość portalu: Renata Odpowiedz na list
Data: 2006-12-03 01:48 Odpowiedz cytując
 
Witam , oczywiście są takie firmy, rynek jest ogromny . Tak się skałada że pracuję w jednej z takich firm która jest liderem w odzyskiwaniu odszkodowań. Votum Centrum Odszkodowań z Wrocławia jest to Spólka Akcyjna więc już to potwierdza jej wiarygodność. Jeżeli chcesz to pomogę Ci w odzyskaniu odszkodowania. Myślę że zasługujesz na godną reprezentację więc dajemy do twojej dyspozycji 40 prawników,
nie pobieramy żadnych opłat , aż do momentu odzyskania odszkodowania, najpierw twoje odszkodowanie a potem nasza prowizja.
Napisz do mnie i podaj miejscowość z jakiej pochodzisz oraz swój telefon na adres: renata.wo5@interia.pl napewno się z tobą skontaktuję skontaktuję .
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· W moim imieniu firma chce odzyskac odszkodowanie (Gość portalu: Poszkodawny TT, 06-11-12 13:45)
 
· Odp: W moim imieniu firma chce odzyskac odszkodowanie (Gość portalu: Renata, 06-12-03 01:48)
 
· Odp: Odp: W moim imieniu firma chce odzyskac odszkodowanie (Gość portalu: liliana, 07-11-15 13:45)
 
· Odp: Odp: Odp: W moim imieniu firma chce odzyskac odszkodowanie (Gość portalu: lola, 07-11-15 15:33)
· Odp: W moim imieniu firma chce odzyskac odszkodowanie (Gość portalu: Gabriell , 07-06-06 14:35)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009