str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

29 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Oświadczenie PIT-2K poz.32 i 33 w zwiazku z odsetkami od kredytu
 
Autor:  Gość portalu: jurek Odpowiedz na list
Data: 2004-02-25 10:19 Odpowiedz cytując
 
nigdzie nie nie mogę znależć wyjaśnień o jakie wydatki chodzi w przypadku spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego.Kredyt 120tys.zł (z banku przelew do s-ni),30 tyś zł wpłata przelew z mojego konta i to wszystkie wydatki,ale kredyt na 20 lat a w 2003r tylko raty i odsetki.(kwota kredytu wpisana w poz.28 PIT-2K,a odsetki do odliczenia od dochodu wpisane w PIT 37 i PIT D).W dodatku Gazety Prawnej(Prawo i zycie nr 16 ,23-25.01)jest wypełniony PIT2K (bez komentarza) gdzie wpisano kredyt 100tys zł(ale budowa domu)a w poz 32i 33 wpisano jako wydatki 250tys zł(poz 33 wtym udokumentowane fakturami vat)z tego wynika ze sa to wydatki tylko na materiały i usługi budowlane, a nie ma ani odsetek ani rat kredytu.Dlatego jestem zdezorientowany(może te pozycje dotyczą tylko budowy domu, czy nic nie wpisywac,czy wpisac 30tyś zł jako wpłata gotówkowa,a moze też raty z odsetkami za 2003r.W urzedzie skarbowym zorientowałem się że tez nie wiedzą.
 
  
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Oświadczenie PIT-2K poz.32 i 33 w zwiazku z odsetkami od kredytu (Gość portalu: jurek, 04-02-25 10:19)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009