str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

6 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?!
 
Odp: Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?!
Autor:  Gość portalu: Andrzej Dziewierzyński Odpowiedz na list
Data: 2004-08-09 22:31 Odpowiedz cytując
 
Zdecydowanie należą Ci się z OC sprawcy jeszcze pieniądze.
Po pierwsze jeśli koszt naprawy przewyższył to co dostałaś, to poprostu zarządaj od ubezpieczyciela dopłaty przedkladając im rachunki. Muszą Ci pokryć pełne koszty doprowadzenia pojazdu do styanu sprzed szkody w wysokości nieprzekraczającej wartości pojazdu (oczywiście z instalacją gazową). Masz na to trzy lata.
Po drugie i co ważniejsze z informacji przez Ciebie podanych masz silne zaburzenia neurologiczne i musisz do tego wrócić. Skompletuj specjalistyczne badania neurologiczne i psychologiczne zanim wystąpisz z dodatkowym roszczeniem.
Na koniec: nie bez znaczenia dla tzw. widoków na przyszłość ma konieczność zaprzestania przez Ciebie nauki. Andrzej
____________________________________________
Sprawdź stronę: www.odszkodowania.wroclaw.pl
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?! (Gość portalu: Dominika, 04-03-01 14:21)
 
· Odp: Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?! (Gość portalu: , 04-05-26 09:17)
 
· Odp: Odp: Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?! (Gość portalu: janusz, 04-05-26 10:05)
· Odp: Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?! (Gość portalu: , 04-07-28 14:36)
· Odp: Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?! (Gość portalu: WD, 04-08-09 21:53)
· Odp: Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?! (Gość portalu: Andrzej Dziewierzyński, 04-08-09 22:31)
· Odp: Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?! (Gość portalu: KAB, 05-06-09 19:31)
· Odp: Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?! (Gość portalu: KONSENS, 05-06-10 12:33)
 
· Odp: Odp: Prosze o pomoc, nie wiem jak walczyć z ubezpieczalnią!?!?!?! (Gość portalu: AS, 05-09-21 23:21)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009