str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

24 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Jupiter 2003 Standard - problem z uruchomieniem
 
Autor:  aq404 Odpowiedz na list
Data: 2004-03-28 23:41 Odpowiedz cytując
 
Witam,

Poniwaz nie moglem zanlezc rozwiazania problemu w pliku pomocy programu, a takze nie moge znalazec na stronie forum - rozbudowanej wyszukiwarki. Zadaje pytanie tutaj.

Mam system operacyjny Windows 2000 EN (z najnowszymi patchami), a takze przegladarki internetowe: Opera 7.50p3 (jako domyslana), Mozilla Firefox jak i wymagana przez program Internet Explorer 6.0. Na komputerze jest tylko jedno konto - "Administrator". Wszytskie dostepne programy pracuja dobrze bez potrzeby pytania sie o mozliwosc zapisu.

Program Jupiter 2003 Standard v1.2.4 nie chce dzialac. Gdy po uruchomieniu programu wciskam "Wprowadz dane platnika" i ich zatwierdzeniu. Wyskakuje mi blad: "Blad zapisu do rejestru | Musisz miec uprawnienia administratora na tym komputerze aby moc zapisac dane". Wydaje mi sie ze wszytskie prawa dostepu ustawione w IE6 sa prawidlowo to znaczy zezwalaja na taki zapis (?).

Prosze o pomoc. Dziekuje

Pozdrawiam
Lukasz
AQ/www.suczka.pl/
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Jupiter 2003 Standard - problem z uruchomieniem (aq404, 04-03-28 23:41)
 
· Odp: Jupiter 2003 Standard - problem z uruchomieniem (Gość portalu: Jacek Chrzanowski, 04-03-31 16:01)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009