str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

20 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Koszty uzyskania przychodów - pomocy
 
Autor:  Gość portalu: rydz Odpowiedz na list
Data: 2004-04-25 10:48 Odpowiedz cytując
 
Mam problem. W roku 2003 pracowałem u 2 pracodawców na umowę o pracę, u jednego pierwsze trzy miesiące, u drugiego do końca roku - czyli nie równocześnie. U pierwszego mam koszty uzyskania przychodu 399,84 u drugiego 899,64 czyli wicej niż 1199,52 PLN. Pierwszy pracodawca zaznaczył w pit11, że KUP zostały uwzględnione z jednego stosunku pracy drugi pracodawca również. Z tym że pierwszy przyjął w pit11 mój adres zamieszkania poza miejscowością, w której znajduje się zakład pracy, natomiast drugi pracodawca że w tej samej miejscowości.
I co mam teraz zrobić? Wpisać 1299,48 czy 1199,52, bo już sam nie wiem. Wszystko by grało gdyby pierwszy pracodawca zaznaczył pole 2 w Informacji o KUP, czyli: "KUP z jednego stosunku pracy, podwyższone w związku z zamieszkiwaniem podatnika poza miejscowością, w której znajduje się zakład pracy"

Ktoś ma może jakąś radę???? Help - Chyba nie mogę ot tak sobie zmniejszyć kosztów uzyskania przychodów z otrzymanych pit11 od pracodawców w moim pit37???
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Koszty uzyskania przychodów - pomocy (Gość portalu: rydz, 04-04-25 10:48)
 
· Odp: Koszty uzyskania przychodów - pomocy (Gość portalu: , 04-04-26 09:33)
· Odp: Koszty uzyskania przychodów - pomocy (Gość portalu: , 05-03-13 19:44)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009