str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

28 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Odszkodowanie za pogryzienie przez psa.
 
Odp: Odszkodowanie za pogryzienie przez psa.
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 2005-07-01 23:48 Odpowiedz cytując
 
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Martyna-poszkodowana
Data: 2004-08-09 15:50

> Niecałe dwa tygodnie temu zostałam pogryziona przez psa. Rezultatem tego była głęboka rana w prawym przedramieniu. Z początku uwazalam z,e to nic groźnego ,ale po czasie rana nawet nie zalewała się krwią więc stwierdziłam ,ze trzeba jechac na pogotowie. Tam tez okazalo sie ,ze trzeba mi załozyć szew. Rana mnie bolała przez ponad tydzień , wliczając czas po zdjęciu szwa. Pies na szczęście był szczepiony. Rasa: bernardyn, niestety nie miał kagańca ,gdy sąsiad wychodził z nim na spacer. Niczym go nie zdenerwowałam ,jednak ni stąd ni z owąd skoczył na mnie i mało nie rozszarpał ręki na szczęście go odepchnęłam. Raz juz miała miejsce podobna sytuacja.. ten sam pies pogryzł członka rodziny właścicielki psa i przez to poszkodowana lezała w szpitalu z dziorami w glowie ,gdyz pies ten przewnocił ją i wbil kły tuz nad okiem. Jestem młodą osobą ,podanie o odskodowanie powinnam złożyc w szkole ,ale nie wiem tylko czy jest sens? Jeżeli złoze to czy nie bedą chcieli uśpić tego psa? I czy w ogóle za jedną dziórke z jednym szwem coś dostanę?
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Odszkodowanie za pogryzienie przez psa. (Gość portalu: Martyna-poszkodowana, 04-08-09 15:50)
 
· Odp: Odszkodowanie za pogryzienie przez psa. (Gość portalu: Wiesia Dziewierzyńska, 04-08-09 21:51)
· Odp: Odszkodowanie za pogryzienie przez psa. (Gość portalu: , 05-07-01 23:48)
· Odp: Odszkodowanie za pogryzienie przez psa. (Gość portalu: , 05-07-10 22:43)
· Odp: Odszkodowanie za pogryzienie przez psa. (Gość portalu: CARE ODSZKODOWANIA, 06-09-24 00:53)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009