str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

26 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Odszkodowanie NW odmowa ze strony ubezpieczyciela
 
Autor:  Gość portalu: Andi Odpowiedz na list
Data: 2004-09-21 13:23 Odpowiedz cytując
 
Witam

Chciałbym siegnąć po poradę kogoś doświadczonego, lub przynajmniej znającego sie na rzeczy. W maju br. w czasie meczu piłkarskiego doznałem złamania nosa pamiątka jest blizna. Byłem ubezpieczony w klubie i tam bez problemu otrzymałem odszkodowanie. Liczyłem, że otrzymam podobne w pracy(inna firma ubezpieczeniowa) jednak otrzymałem decyzje odmowną. W odpowiedzi firma ubezpieczeniowa napisała, że ubezpieczenie nie obejmuje wyczynowego uprawiania sportu. Wg ich def. za wyczyn uważa sie systematyczne treningi i udział w meczach oraz czerpanie korzyści materialnych z gry. Tymczasem ja gram w klubie lokalnym na zasadach amatorskich a za gre nie otrzymuje żadnych prowizji finansowych. Mam 37 lat więc jaki ze mnie wyczynowiec? Gram tylko dla relaksu i zdrowia. Proszę o odpowiedź czy mam jakieś szanse wygrania tej sprawy na drodze sądowej i jak to umotywować.

Andi
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Odszkodowanie NW odmowa ze strony ubezpieczyciela (Gość portalu: Andi, 04-09-21 13:23)
 
· Odp: Odszkodowanie NW odmowa ze strony ubezpieczyciela (Gość portalu: malykack, 04-09-23 23:35)
· Odp: Odszkodowanie NW odmowa ze strony ubezpieczyciela (Gość portalu: malykack, 04-09-23 23:39)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009