str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: ubezpieczenie kosztów zabezpieczenia dot. licencji transportowej
 
Autor:  Gość portalu: haltur Odpowiedz na list
Data: 2005-03-23 18:58 Odpowiedz cytując
 
Jestem nowo powstającym przewożnikiem drogowym osób.Wymagania co do tej gałęzi działalności gospodarczej są bardzo wysoki.
Jednym z nich jest warunek posiadania zabezpieczenia finansowego w kwocie 9000 euro na pierwszy pojazd i po 5000 euro na kazdy następny (dot. licencji).W związku z zakupem taboru i innymi wydatkami nie posiadam takiej ilości gotówki.Kwota ta może byc równowartością zabezpieczenia majątkowego,ubezpieczenia AC, lub poręczeń.
Na na pojazdach niestety mam już zastaw bankowy a moje mieszkanie nie stanowi równowartości wymaganej sumy zabezpieczenia. Najprostszą było by wykupienie ubezpieczenia na wymaganą sumę i na czas trwania licencji w jakimś towarzystwie ubezpieczeniowym.
W związku z powyższym ,czy może ktoś słyszał o takim rodzaju ubezpieczenia w którymś z istniejących firm ubezpieczeniowych?
Dziekuje i czekam na podpowiedzi.
 
  
Wiadomości z aktualnego wątku:
· ubezpieczenie kosztów zabezpieczenia dot. licencji transportowej (Gość portalu: haltur, 05-03-23 18:58)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009