str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Czy ubezpieczyciel może zwlekać z wypłatą odszkodowania ?
 
Autor:  Gość portalu: Krzysztof Odpowiedz na list
Data: 2005-07-05 18:01 Odpowiedz cytując
 
Witam!
2 maja miałem wypadek na motocyklu, kierujący autem osobowym skrecają z prawego pasa ruchu jezdni dwupasowej (!), (dokładnie w lewo z prawego pasa, gówniarz) staranował mnie gdyż ja jechałem lewym pasem. Szkode zgłosiłem 20 maja, ponieważ byłemn w szpitalu,do TU COMPESA, w którym jest ubezpieczony sprawca. Tam wyceniono szkody (szkoda całkowita). Dzwoniłem tydzień temu, poniewaz z tego co gdzies czytałem TU ma 1 miesiąć na wypłate odszkodowania. POwiedzano mi że motocykl jest wyceniony na 22tyś minus dobre części 5 tyś czyli do wypłaty 17 tyś. Zapytałem kiedy bedę miał pieniądze, odp mi że jak sprawca sie przyzna im pisemnie, że to była jego wina, lub jak sprawa sie zakończy i zostanie uznany za winnego .... Dostali przecież notatke policyjną, gdzie jest napisane dokładnie że kierujący samochodem zajechał droge motocykliście itp, jest tam ewidentnie jegow wina ... Sprawa przeciez może się ciągnąc, on sie nie musi odrazu przyznać, a ja ile mam czekać ? Czy ktoś wie może czy mają prawo tak zrobić ? Dziękuje za odpowiedź.
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Czy ubezpieczyciel może zwlekać z wypłatą odszkodowania ? (Gość portalu: Krzysztof, 05-07-05 18:01)
 
· Odp: Czy ubezpieczyciel może zwlekać z wypłatą odszkodowania ? (Gość portalu: sławek, 05-07-05 18:46)
 
· Odp: Odp: Czy ubezpieczyciel może zwlekać z wypłatą odszkodowania ? (Gość portalu: , 05-07-05 19:18)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009