str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Mam pomysł na rodzinny teleturniej w TV - Szukam inwestora
 
Autor:  Gość portalu: konradq80 Odpowiedz na list
Data: 2005-10-31 13:28 Odpowiedz cytując
 
Witam. Mam pomysł na teleturniej rodzinny. 100 razy lepszy i ciekawszy niz np Familada. Szukam inwestora bądź kogoś kto zna sie na produkcji programów telewizyjnych i wie jak dotrzeć do telewizji.

Koszty produkcji nie będą wysokie. Trzeba będzie pojeździć troche po Polsce, zrobić parę ujęć, zdjęć i zaprosić ludzi do studia. Z mojego punktu widzenia zarówno ze znalezieniem uczestników jak i głównych sponsorów nie będzie najmniejszych problemów. Pomysł jest bardzo prosty w konstrukcji i oryginalny. Grupa docelowa widzów to gospodynie domowe (czyli praktycznie większość kobiet), majsterkowicze, młode małżeństwa, emeryci. Z łatwością można go będzie przeszczepić na zagraniczne rynki

konrad.zabek@wp.pl

Pozdrawiam i dziekuję za komenatrze
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Mam pomysł na rodzinny teleturniej w TV - Szukam inwestora (Gość portalu: konradq80, 05-10-31 13:28)
 
· Odp: Mam pomysł na rodzinny teleturniej w TV - Szukam inwestora (Gość portalu: d0r0ta, 05-12-12 11:55)
· Odp: Mam pomysł na rodzinny teleturniej w TV - Szukam inwestora (Gość portalu: , 06-02-02 09:05)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009