str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

19 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: zamykam działalność gospodarczą a mam pracownicę w ciąży...
 
Autor:  Gość portalu: Anna Odpowiedz na list
Data: 2005-11-16 15:08 Odpowiedz cytując
 
Czy ktoś jest zorientowany, co to znaczy określenie "likwidacja pracodawcy" w Kodeksie Pracy?

Chcę zamknąć niedochodowy biznes i muszę zwolnić pracowników. Jedna dziewczyna jest w ciąży (umowa na czas nieokreślony, pół etatu). Gdybym jednocześnie zamnkęła działalność to nie ma problemu podobno -byłaby przejęta przez ZUS. Ale ja nie mogę jeszcze zamknąć samej działalności jako takiej. Może wynajmę lokal. Czy w takim wypadku ta osoba jest cały czas na moim koncie? Nie wolno mi jej zwolnić mimo, że zamknę fizycznie sklep????

Niech ktoś się zlituje i chociaż spróbuje odpowiedzieć

Anna
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· zamykam działalność gospodarczą a mam pracownicę w ciąży... (Gość portalu: Anna, 05-11-16 15:08)
 
· Odp: zamykam działalność gospodarczą a mam pracownicę w ciąży... (Gość portalu: Moni, 05-11-17 10:59)
 
· Odp: Odp: zamykam działalność gospodarczą a mam pracownicę w ciąży... (Gość portalu: Anna, 05-11-18 18:30)
· Odp: zamykam działalność gospodarczą a mam pracownicę w ciąży... (Gość portalu: Moni, 05-11-30 12:04)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009