str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

24 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: POMOCY!!!
 
Autor:  Gość portalu: Marcin Odpowiedz na list
Data: 2006-08-07 22:05 Odpowiedz cytując
 
14 lipca spowodowalem drobną kolizję drogową ( zarysowany błotnik w pojeździe poszkodowanego). Spisaliśmy oświadczenie w którym zostało zawarte iż jestem sprawcą. Szef firmy w której pracuję jest posiadaczem trzech pojazdów i wszystkie te samochody ubezpieczone są w "UNIQA". Okazało się, że to druga szkoda (pierwsza jest darowana z tego co wiem) wyrządzona przez kierujących owych pojazdów z czego pierwsza z mojej winy i z moim udzialem. Szef chce mnie obarczyc kosztem ponad 2000 zl twierdząc, że traci 20% znizki na ten rok, 15% na przyszly i kolejno co rok znizka bedzie wrastac o 5 % wracając do poprzedniego stanu.. do tego punktu się z nim zgadzam, mam jednak wątpliwości co do 2000 zl.. w tej chwili za wszyskie 3 samochody ze 65% zniżką płaci ok 1500 zl rocznie, twierdzi jednak ze owe 20% bedzie dodane do kwoty podstawowej (stuprocentowej) i w jego mniemaniu bedzie oplacal 120% wartosci podstawowej OC a nie jak ja sadzilem z 65% znizki bedzie mial 45% znizki.. chcialbym poprostu wiedzieć czy ów szef kolokwialnie mówiąc nie pragnie zrobić ze mnie osła.. bardzo liczę na odpowiedź.. gdyby zaistniala taka mozliwosc to bylbym bardzo wdzieczny za szacunkowa kwote wplacana na OC ktora zwiekszy sie w wyniku powstalej szkody...
 
  
Wiadomości z aktualnego wątku:
· POMOCY!!! (Gość portalu: Marcin, 06-08-07 22:05)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009