str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

23 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Amerykański IRS (Urząd Skarbowy) domaga się ode mnie zwrotu podatku kt
 
Autor:  Gość portalu: TeO Odpowiedz na list
Data: 2006-10-19 16:30 Odpowiedz cytując
 
Jestem zdruzgotany sytuacją i bardzo proszę o pomoc - być może trafi się tu osoba która jest mi w stanie pomóc.

Mam 24 lata. W roku 2004 wyjechałem na 4 miesiące do pracy w USA w ramach programu Work&Travel USA dla studentów studiów wyższych. W roku 2005 uzyskałem zwrot podatku za rok poprzedni o który się ubiegałem za pośrednictwem agenta (www.taxback.com). Przez cały pobyt obciążony zostałem podatkiem wysokości ok. 2500$ a zwrotu otrzymałem ok. 1850$. Parę miesięcy temu dostałem list od IRS (Amerykański Urząd Skarbowy) w którym karzą mi oddać 1200$ twierdząc, że za dużo otrzymałem zwrotu. Firma Taxback „umywa ręce” twierdząc, że nie jest już moim agentem i karze mi kontaktować się bezpośrednio z urzędem. Jak mam załatwić tą sprawę i co czeka mnie jeśli nie zwrócę 1200$.

Bardzo proszę o pomoc i serdecznie pozdrawiam.
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Amerykański IRS (Urząd Skarbowy) domaga się ode mnie zwrotu podatku kt (Gość portalu: TeO, 06-10-19 16:30)
 
· Odp: Amerykański IRS (Urząd Skarbowy) domaga się ode mnie zwrotu podat (Gość portalu: mike, 06-11-19 23:21)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009