str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

28 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Zarządzanie kontem emerytalnym w OFE
 
Zarządzanie kontem emerytalnym w OFE
Autor:  Gość portalu: www.ofe.xt.pl Odpowiedz na list
Data: 2007-11-16 19:34 Odpowiedz cytując
 
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: mówiaca prawdę
Data: 2007-11-16 14:01

>
> Nie jestem akwizytorem tak jak ty i nie wciskam jednego produktu i nie mówię, ze jest świetny. AXA jest przecietna. To co ja rózni od innych OFE to świetnie zorganizowana grupa naciągaczy z DSA.
>
>
Skąd wiesz że jestem akwizytorem? Że mam jeden produkt? Że wciskam go klientom? Nigdzie to nie pisze.
A co do drugiego zdania: to kto broni innym funduszom zorganizować podobne grupy "naciągaczy"? Słyszałaś kiedys akwizytora Generali, albo PZU? To dopiero sa bajkopisarze. Warto posłuchac.
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Zarządzanie kontem emerytalnym w OFE (Gość portalu: www.ofe.xt.pl, 07-03-08 17:10)
 
· Odp: Zarządzanie kontem emerytalnym w OFE (Gość portalu: wojtek, 07-11-15 10:28)
 
· Odp: Odp: Zarządzanie kontem emerytalnym w OFE (Gość portalu: www.ofe.xt.pl, 07-11-15 16:42)
 
· Odp: Odp: Odp: Zarządzanie kontem emerytalnym w OFE (Gość portalu: mówiaca prawdę, 07-11-16 14:01)
 
· Zarządzanie kontem emerytalnym w OFE (Gość portalu: www.ofe.xt.pl, 07-11-16 19:34)
 
· Odp: Zarządzanie kontem emerytalnym w OFE (Gość portalu: www.ofe.xt.pl, 07-12-20 19:31)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009