str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

28 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: OC i terminy
 
Autor:  Gość portalu: Hebe Odpowiedz na list
Data: 2007-07-20 11:06 Odpowiedz cytując
 
Witam, ponieważ strasznie boksuję się z firmą link4 o wypłatę odszkodowania postanowiłam napisać. 13 czerwca Pan, który był ubezpieczony właśnie w link4 wjechał w tył mojego samochodu. Napisał oświadczenie i wszystko pozornie było okej. Rzeczoznawca w ciągu 2 dni (piątek), kosztorys miał być w następną środę, ale został wysłany po mojej drugiej interwencji w piątek (czyli tydzień po wizycie rzeczoznawcy). Oczywiście był bardzo zaniżony, więc w link4 powiedziano mi, że w takim wypadku robi się kosztorys w zakładzie naprawczym. Kosztorys taki został sporządzony i wysłany pierwszy raz w środę (mimo potwierdzenie odbioru mail wg nich nie doszedł) oraz ponownie w piątek (rano w poniedziałek potwierdzenie, że mail ze zdjęciami samochodu jest). W czwartek miała być decyzja co dalej, nie było. W piątek nie było. W poniedziałek nie było. We wtorek była - potrzebne dodatkowe oględziny rzeczoznawcy, a trwało to tak długo, bo ktoś był na urlopie(?!). Dzisiaj mamy piątek i dalej cisza. Telefonu od rzeczoznawcy brak.
Moje pytanie: czy gdzieś jest uregulowane ile czasu firmy ubezpieczeniowe mają na wysłanie rzeczoznawcy oraz jaki jest czas rozpatrywania kosztorysu. Przecież nie może to trwać w nieskończoność. Acha, pieniędzy od link4 nie odebraliśmy - wybrana opcja warsztat.
Pozdrawiam
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· OC i terminy (Gość portalu: Hebe, 07-07-20 11:06)
 
· Odp: OC i (Gość portalu: krzys, 07-08-24 23:28)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009