str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

20 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Inwestycje w fundusze parasolowe...
 
Autor:  Gość portalu: Colossus Odpowiedz na list
Data: 2007-08-24 21:11 Odpowiedz cytując
 
Na elfinie pod linkiem http://inwestycje.elfin.pl/?id=inwestycje/przewodnik//wswtl_artykul.html&id_serw=1056&id_art=661 zamieszczono ciekawy artykół, choć poruszający dość podstawowe kwestie, dotyczący celowości inwestowania w fundusze. Otóż osobiście jestem wielkim zwolennikiem inwestowania środków w fundusze inwestycyjne...i uważam, ze przynajmniej jeszcze jeden aspekt jest wart uwagi - inwestowania przynajmniej części kapitalu w fundusze parasolowe.

Do wyboru jest już sporo rżnych TFI: od SEB i Skarbca, przez ING, CU i AIG po Union Investment. W związku z powyższym chciałem aby w tym poście podzielić sie swoimi opiniami na temat zalet i wad funduszy parasolowych. Sam jestem wielkim zwolennikiem UI (po części dlatego, że sam w niego inwestuję - UniMax).

Zachęcam do przekazania swoich opinii, analiz, spostrzeżeń... pozdrawiam
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Inwestycje w fundusze parasolowe... (Gość portalu: Colossus, 07-08-24 21:11)
 
· Odp: Inwestycje w fundusze parasolowe... (Gość portalu: rumikub, 07-09-13 19:00)
 
· Odp: Odp: Inwestycje w fundusze parasolowe... (Gość portalu: Colosuss, 07-09-14 21:34)
· Odp: Inwestycje w fundusze parasolowe... (Gość portalu: PawełR, 11-12-12 22:25)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009