str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

20 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Zdumiewająca polityka funkcjonalności Elfin Jupiter - ZAP-3
 
Autor:  Gość portalu: andyar33 Odpowiedz na list
Data: 2012-04-11 05:37 Odpowiedz cytując
 
Jestem użytkownikiem Elfin Jupiter od samego początku funkcjonowania programu. Ze zdumieniem przyjąłem takie ukształtowanie funkcji poszczególnych wersji programu Elfin Jupiter 2011, w którym w tylko w wersji Expert można wygenerować pełen załącznik ZAP-3 z aktualizacją numeru konta bankowego na którym ma być przelana nadpłata podatku.
Moim zdaniem, jeżeli miałaby to być funkcja odpłatna, to spokojnie można było ją dać w odpłatnej wersji Premium kosztem zmniejszenia ilości deklaracji. Takie posunięcie producenta powoduje utratę zaufania użytkowników z powodu nieprzemyślanego kształtowania funkcji poszczególnych wersji programu.
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Zdumiewająca polityka funkcjonalności Elfin Jupiter - ZAP-3 (Gość portalu: andyar33, 12-04-11 05:37)
 
· Odp: Zdumiewająca polityka funkcjonalności Elfin Jupiter - ZAP-3 (Gość portalu: pauluZ, 12-04-24 00:10)
 
· Odp: Odp: Zdumiewająca polityka funkcjonalności Elfin Jupiter - ZAP-3 (Gość portalu: PM, 12-07-31 21:41)
 
· Odp: Odp: Odp: Zdumiewająca polityka funkcjonalności Elfin Jupiter - ZAP-3 (Gość portalu: Paweł M., 14-01-20 21:57)
 
· Odp: Odp: Odp: Odp: Zdumiewająca polityka funkcjonalności Elfin Jupiter - ZAP-3 (Gość portalu: ajo, 14-04-23 15:59)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009