str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

28 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści
 
Odp: nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści
Autor:  Gość portalu: Iwona Odpowiedz na list
Data: 2003-03-02 20:50 Odpowiedz cytując
 
tak... PZU to oszuści!

Ukradziono mi samochód, a PZU nie chce mi wypłacić AC...
Mało tego, Kierownik Oddziału kazał mi napisać oświadczenie, iż kartę pojazdu ukradli razem z samochodem - teraz, pomimo, iż kartę dałam wraz z wyjaśnieniem (pisemnym) nie chcą mi wyłacić, bo ponoć pierwsze oświadczenie się liczy... Przeciez to jawny skandal!
PZU zapomina, iż nie jest monopolistą na rynku ubezpieczeniowym - widzę, że będę musiała zaskarżyć PZU!
Mam pytanie, czy ktoś ma doświadczenie w sprawach procesowych z PZU - prosze o informacje:
iwona_pk@space.pl
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści (Gość portalu: aga, 02-06-12 13:36)
 
· Odp: nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści (Gość portalu: Agent, 02-06-12 14:49)
 
· Odp: Odp: nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści (Gość portalu: Gorol, 02-06-19 15:58)
 
· Odp: Odp: Odp: nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści (Gość portalu: Alcor, 03-02-21 19:35)
 
· Odp: Odp: Odp: Odp: nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści (Gość portalu: tadek, 03-02-22 18:32)
· Odp: nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści (Gość portalu: Iwona, 03-03-02 20:50)
 
· Odp: Odp: nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści (Gość portalu: Tomo+, 03-04-24 05:33)
· Odp: nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści (Gość portalu: K K, 03-08-11 21:41)
· Odp: nie dajcie się skusić ofertom PZU - to oszuści (Gość portalu: LIKWIDATOR, 03-11-19 23:49)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009