str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

29 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: GE-Mieszkaniowy, bank nieżetelności
 
Autor:  Gość portalu: Krzysztof Odpowiedz na list
Data: 2002-07-18 11:35 Odpowiedz cytując
 
Zostałem oszukany na naliczaniu odsetek od kredytu hipotecznego. W pierwszym roku spłaty kredytu różnica była nie wielka rzędu 25 $, w kolejnych było podobnie, lecz w ostatnim roku (2001) kwota wynosiła już 153$. Próbowałem interweniować, przyznali się jedynie do 7,5$ zawyżonej kwoty odsetek.
Niestety nawet tego nie odzyskałem. Spłaciłem kredyt, lecz nie otrzymałem ostatecznego rachunku.
Ponadto, jeśli ktoś próbował kontaktować się z obsługą, to musiał poświęcić na to cały dzień, gdyż zazwyczaj poszukiwana osoba - właśnie jest na spotkaniu. Takie informacje można uzyskać telefonicznie.
Był też czas, kiedy nie przysłano mi rachunku miesięcznego. Po interwencji otrzymałem aż trzy na raz.
Radzę wszystkim unikać tego Banku. Warto też pomyśleć nad czarną listą
takich właśnie instytucji.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany szczegółami - odpowiem, proszę o listy na adres kkr@hoga.pl <mailto:kkr@hoga.pl> Krzysztof
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· GE-Mieszkaniowy, bank nieżetelności (Gość portalu: Krzysztof, 02-07-18 11:35)
 
· Odp: GE-Mieszkaniowy, bank nieżetelności (Gość portalu: Artur, 02-07-22 12:26)
 
· Odp: Odp: GE-Mieszkaniowy, bank nieżetelności (Gość portalu: bitka, 02-09-17 10:37)
 
· Odp: Odp: Odp: GE-Mieszkaniowy, OSTRZEZENIE (Gość portalu: wan, 03-02-01 18:23)
 
· OSTRZEZENIE (Gość portalu: mariola, 03-10-16 11:19)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009