str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

29 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: GE-Mieszkaniowy, bank nieżetelności
 
Odp: Odp: Odp: GE-Mieszkaniowy, OSTRZEZENIE
Autor:  Gość portalu: wan Odpowiedz na list
Data: 2003-02-01 18:23 Odpowiedz cytując
 
w pełni zgadzam sie i potwierdzan
GE BANK MIESZKANIOWY jest bankiem opieszałym, lekceważącym klienta.
Zero opłat fikcja - przez trzy lata musisz płacić zawyżone odsetki. Brak możliwości w tym okresie wcześniejszej spłaty kredytu, mozna spłacić tylko nie więcej niż 10%-w innym przypadku wszystkie pozorne ulgi przepadają. Oprocentowanie np. kredyt hipoteczny (pożyczka) 9,9% Inne banki duzo mniej np mBank, BZWBK etc.
Osobiście w ostatniej chwili zrezygnowałem, ponieważ zbyt długo podejmowano decyzję. Nawet inaczej- podjeto wstępna decyzję, ale... należało dodatkowo wyjaśniać kazdy wydatek, przelew, po co, na co, za kogo, dlaczego ta sama suma powtarza sie co miesiąc tego samego dnia, dlaczego spłacany jest kredyt za syna etc. od razy jest się podejrzanym, a nawet winnym bezzasadnie. Przy kredycie konsolidacyjnym - ocenia sie zdolność kredytową z uwzględnieniem wszystkich aktualnych obiązeń, dążąc do wykazania, że bank jest oszukiwany. Przedstawiciele GE BM są przekonani, że to klient jest dla nich, a nie odwrotnie. Bank mało elastyczny w kontaktach z klientem, a nawet argancki. Nie polecam i ostrzegam w szczególności przed oddziałem w Łodzi.
Z każdym bankiem, ale nigdy z GE BANK MIESZKANIOWY
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· GE-Mieszkaniowy, bank nieżetelności (Gość portalu: Krzysztof, 02-07-18 11:35)
 
· Odp: GE-Mieszkaniowy, bank nieżetelności (Gość portalu: Artur, 02-07-22 12:26)
 
· Odp: Odp: GE-Mieszkaniowy, bank nieżetelności (Gość portalu: bitka, 02-09-17 10:37)
 
· Odp: Odp: Odp: GE-Mieszkaniowy, OSTRZEZENIE (Gość portalu: wan, 03-02-01 18:23)
 
· OSTRZEZENIE (Gość portalu: mariola, 03-10-16 11:19)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009