str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: W co zainwestowac
 
Odp: Odp: Odp: Odp: W co zainwestowac
Autor:  malobejf Odpowiedz na list
Data: 2003-01-18 18:34 Odpowiedz cytując
 
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: ten co odpowiadal :)
Data: 2003-01-15 09:32

> Narzedzie juz jest, można z niego korzystać w częsci Moje finanse.
> Podpowiem, że częśc dotycząca układania portfela jest w części "Moja strategia". Czekamy na sugestie i uwagi.
> PS Ciągle pracujemy nad ulepszaniem serwisu.

Szczerze serdecznie dziekuje. " Moja strategia " jest wspaniala pomoca i sprawdzilo sie prawie to co bez strategii wg.moich potrzeb sam przemyslalem. A majac poparcie " mojej strategii " decyzje latwiej podjac. Jest to pomocne narzedzie dla niedoswiadczonych i doswiadczonych inwestorow, posiadajace uzasadnienie i sugerowane zachowanie portfela. Musze szczerze towniez przyznac, ze spotkalem sie z takim unikatowym narzedziem pierwszy raz chociaz podobne ale nie tak dobre maja w USA gdzie inwestuje od lat.
Mam mala sugestie. Niektore pytania bym zmienil lub dodatkowo uzupelnil np:

"Czy posiadasz wystarczającą wiedzę o rynku akcji, aby móc samodzielnie w nie inwestować?"

Wiedze jakas mam, ale samodzielnie nigdy nie inwestowalem, no chyba zeby pominac samemu ostatnio kupione lata temu obligacje.

A inwestowanie za pomoca funduszy nie jest mi od dawna obce.
I moze by to pytanie sformuowac inaczej np. " aby moc wogole inwestowac " i wtedy bedzie o inwestowaniu, ale nie koniecznie samemu.

Albo kolejne pytanie:

" Jak długo samodzielnie inwestujesz na rynku akcji? "

Ja to robie za pomoca funduszy powyzej 5 lat ale nie samodzielnie ( oprocz wspomnianych obligacji) i tu i tam i na tak postawione pytanie trudno odpowiedziec. Bo to niby tak, no i niby nie.

Ja bym to jakos inaczej sformuowal pytania, lub dodal aby uwzglednic tych co nie samodzielnie, a jednak z roznymi funduszami tez inwestuja.

A tak ogolnie to nie chce zachwalac, zadnego z polskich web tematu inwestowania dotyczacy. W porownaniu z przed 5-6 lat to niebo, a ziemia. Kazdy jest na swoj sposob dobry.

Musze jednak przyznac, ze profesjonalnoscia, w tym z ta czescia niezmiernie mile swoim przygotowaniem zaskoczyliscie mnie.
KEEP A GOOD WORK.

Pozdrawiam
Swoj z USA


 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· W co zainwestowac (Gość portalu: SWOJ, 03-01-04 21:04)
 
· Odp: W co zainwestowac (marex, 03-01-06 14:44)
 
· Odp: Odp: W co zainwestowac (Gość portalu: Ten sam co wczesniej, 03-01-07 03:33)
 
· Odp: Odp: Odp: W co zainwestowac (Gość portalu: ten co odpowiadal :), 03-01-15 09:32)
 
· Odp: Odp: Odp: Odp: W co zainwestowac (malobejf, 03-01-18 18:34)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009