str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

29 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Pracownicze koszty uzyskania przychodu
 
Odp: Odp: Odp: Odp: Pracownicze koszty uzyskania przychodu
Autor:  Gość portalu: Marek Odpowiedz na list
Data: 2003-02-23 15:19 Odpowiedz cytując
 
Ustawa nie precyzuje przypadków o których mówię. Można oczywiście rozpatrywać problem w oparciu o ogólne sformułowania ustawy, ale w przypadku pracowniczych ryczałtowch kosztów uzyskania przychodów trudno się doszukać jednoznaczych paraleli. Oczywiście jest mi wiadomo, że ustawodawca silnie powiązał koszty uzyskania przychodu pracownika z kosztami dojazdu do pracy. Fakt nieprzepracowania żadnego dnia (niektórzy twierdzą, że koszty uzyskania pracownikowi się wówczas nie należą) wcale nie oznacza jednak, że pracownik nie poniósł kosztów (np. w celu dostarczenia zwolnienia). Stąd i innych powodów moje wątpliwości. Twoją pierwszą odpowiedź potraktowałem jako złośliwą, ponieważ równie dobrze mogłeś(aś) odesłać mnie do Konstytucji. Jeśli nie masz nic ciekowego do powiedzenia nie zapychaj forum, jeśli zaś coś wiesz to możesz się jeszcze wykazać - zapraszam.
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Pracownicze koszty uzyskania przychodu (Gość portalu: Marek, 03-02-22 10:26)
 
· Odp: Pracownicze koszty uzyskania przychodu (Gość portalu: G., 03-02-22 21:32)
 
· Odp: Odp: Pracownicze koszty uzyskania przychodu (Gość portalu: Marek, 03-02-23 08:55)
 
· Odp: Odp: Odp: Pracownicze koszty uzyskania przychodu (Gość portalu: G., 03-02-23 13:03)
 
· Odp: Odp: Odp: Odp: Pracownicze koszty uzyskania przychodu (Gość portalu: Marek, 03-02-23 15:19)
· Odp: Pracownicze koszty uzyskania przychodu (Gość portalu: , 03-02-24 12:53)
 
· Odp: Odp: Pracownicze koszty uzyskania przychodu (Gość portalu: , 04-02-15 15:08)
· Odp: Pracownicze koszty uzyskania przychodu (Gość portalu: Maria, 03-02-24 12:57)
 
· Odp: Odp: Pracownicze koszty uzyskania przychodu (Gość portalu: Marek, 03-02-24 16:10)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009