str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: problem z załozeniem działalności gopspodarczej
 
Autor:  Gość portalu: Tomek Odpowiedz na list
Data: 2003-05-09 20:46 Odpowiedz cytując
 
Chcę założyć działalność gospodarczą, która ma być prowadzona w budynku wielorodzinnym we własnościowym mieszkaniu.I niestety okazało się to bardzo trudne do zrealizowania, ponieważ urząd miejski zażyczył sobie zgody architektów,(zmiana sposobu użytkowania mieszkania). Nie byłoby problemu gdyby wszystko było takie proste jak sie wydaje.Architekci zażyczyli sobie zgody wszystkich właścicieli mieszkań (łacznie z mężami i żonami!). A niestety w moim budynku, który jest właśnie zasiedlany, a co gorsza dla mnie kupionych przez cudzoziemców, w związku z czym sa po prostu nieuchwytni. Więc mam ogromny problem w uzyskaniu zezwolenia na prowadzenie działalności. Moze ktos mi podpowie, czy jest jakas podstawa prawna, która upowaznia do zmuszania petentów, aby utrudnić załatwienie czegokolwiek bez większych problemów w naszych polskich urzędach.
Dziękuję za pomoc:-)
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· problem z załozeniem działalności gopspodarczej (Gość portalu: Tomek, 03-05-09 20:46)
 
· Odp: problem z załozeniem działalności gopspodarczej (Gość portalu: Iwo, 03-05-12 12:14)
 
· Odp: Odp: problem z załozeniem działalności gopspodarczej (Gość portalu: Tomek, 03-05-12 23:02)
 
· Odp: Odp: Odp: problem z załozeniem działalności gopspodarczej (Gość portalu: aga, 03-05-14 22:08)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009