str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

26 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Bzdury, bzdety, nic nowego !!!
 
Autor:  Gość portalu: kajak Odpowiedz na list
Data: 2003-06-10 10:36 Odpowiedz cytując
 
Nawet nie wiedziałem, że tu jest forum - jeżeli ktokolwiek może wziąć sobie te kilka gorzkich słów - niekoniecznie pod adresem tego portalu - to służę. Wasza oferta to nic innego jak pośrednictwo i to marnego kalibru. Nie macie tu nic do zaoferowania czego już banki nie zaoferowały!!!. Mało tego - widocznie działacie w ich imieniu skoro macie odwagę proponapwać ludziom "złudzenia". Sprawdźcie sami:
Kredyty konsolidacyjne - nie wystarczy być aktywnym kredytobiorcą - musicie mieć "forsę" i hipotekę!!!.
Kredyty walutowe - najlepiej wpłacić by później (do pół roku) coś tam skorzystać i także pod hipotekę.
Kredyty konsumpcyjne - te w zasadzie do 10.000 jako dodatek do wyżywienia i to z "bandą żyrantów" albo zastaw. !!!
Jak to się dzieje, że ludzie to kupują - ano kupują raz w życiu - bo następnym razem już nie kupią.
Wróciłem niedawno z dłuższego pobytu w Niemczech - kredyt przewyższający moje 6 miesięczne dochody otrzymałem bez problemów - ale również bez upokarzających formalności i traktowania mnie jako klienta drugiej kategorii. Wystarczyło podać numer Visa Gold - i czułem się jako klient banku a nie jak potencjalny "złodziej". Oprocentowanie pożyczki tam uzyskanej - jako ocokrajowiec!!! o czasowym pobycie!!!! - ludzie!!! 6.5% na dowolny cel!!!.
O czym tu dumać w polskiej rzeczywistości. Złodziejom nie dawać pieniędzy!!!. Albo grzecznie zaproponować mu takie warunki żeby mu się odechciało. I tak większość Polaków odchodzi z kwotkiem od lady Banków z "nowym produktem" - (kredyt konsolidacyjny !!! - ironia a jeżeli już to tylko w walucie najwyższego ryzyka $ lun EUR. CHF - tylko dla wybranych!!!
Mam nadzieję że po 8 czerwca niektórzy "walną się" w czoło i czym prędzej pomyślą jak zarabiać na kredytach - póki co nakraść ile wlezie !!! No to do Banku !!!

 
  
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Bzdury, bzdety, nic nowego !!! (Gość portalu: kajak, 03-06-10 10:36)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009