str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

28 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Emerytury
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 03-11-06 17:30 Odpowiedz cytując
To co komisja Medycyny Pracy uznała jakie zawody są uciążliwe jest to śmieszna zamała lista są takie zawody w których trzeba mieć warónki fizyczne i psychiczne a teraz ze względu na zagrożenie terorystycze ja w swoim zawodzie nie wyobrażam doczekać jej.
 
Odp: Emerytury
Autor:  Gość portalu: uzytkownik Odpowiedz na list
Data: 04-11-28 18:02 Odpowiedz cytując
nie powinno sie gnebic pracownika który pracował w warunkach szkodliwych ponad 30 lat a teraz jak mu zdrowia brakuje proponuje sie pomosty na których na pewno straci finansowo i tylko dlatego ze mu rok lub nawet pare miesiecy brakło do konca 2006 roku to gwałt na tych którym brakło tych pare miesiecy-wstyd mi za tych co proponuja takie rozwiazania .
 
Odp: Odp: Emerytury
Autor:  Gość portalu: Cień Odpowiedz na list
Data: 05-08-07 19:50 Odpowiedz cytując
Jestem dyzurnym ruchu od 25 lat. W mojej specjalności nie ma duzego wysiłku fizycznego lub szkodliwych warynków ale wymagana jest pierwsza kategoria zdrowia. Wymaga dużej kocentracji i jest pracą w nieustannym stresie a kazdy błąd równoznaczny jest z wypadkiem, w którym tracą zdrowie i życie ludzie, którzy jeżdzą pociagami lub korzystają z przejazdów kolejowych. A moi koledzy nie przekraczaja z reguły 62 lat zycia. Czy my również mamy pracować do 65 lat. Kto wsiądzie do pociagu jak zobaczy ze wyprawia go na szlak... dziadziuś?!
 
Odp: Odp: Odp: Emerytury
Autor:  Gość portalu: gość2 Odpowiedz na list
Data: 06-01-05 17:58 Odpowiedz cytując
to jest straszne co czeka nas w przyszłości,nie wyobrażam sobie pracować do takiego wieku jaki jest wymagany aby uzyskać emeryture. Jestem jeszcze dość młoda i pracuję jako instrumentariuszka w wieku 50paru lat prawdopodobnie nie będę w stanie wystać przy operacji no i wzrok już teraz mam kiepski-ciekawe,który ,,mądry i wspaniałomyślny urzędas" położy się na stół operacyjny kiedy stanie przy nim starowata pielęgniarka z trzęsącymi sie rękami,niedowidząca i niedosłysząca. Za kilka lat zapraszam takich mądrali do mnie na stół operacyjny!!!!!!!!!!!
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009