str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

29 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: kasa fiskalna
Autor:  Gość portalu: Milkaa/ miila@op.pl Odpowiedz na list
Data: 03-12-12 16:59 Odpowiedz cytując
Witam.Od kilku dni mam kasę fiskalną i.. popełniłam bląd, nabiłam złą kwote, zamiast 5,50 widnieje 550 zł w pamięci kasy, (przy czym moje dniówki wynoszą 200zł.). Wiadomo że storna w kasie nie zrobię a więc jak potraktować taki błąd w "papierach"??, jak go załagodzić??Czy muszę o tym zdarzeniu poinformować Urząd? czy wystarczy że odejmę tę błędną kwotę 550zł od mojego przychodu?
 
Odp: kasa fiskalna
Autor:  Gość portalu: bs Odpowiedz na list
Data: 03-12-12 21:15 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Milkaa/ miila@op.pl
Data: 2003-12-12 16:59

> Witam.Od kilku dni mam kasę fiskalną i.. popełniłam bląd, nabiłam złą kwote, zamiast 5,50 widnieje 550 zł w pamięci kasy, (przy czym moje dniówki wynoszą 200zł.). Wiadomo że storna w kasie nie zrobię a więc jak potraktować taki błąd w "papierach"??, jak go załagodzić??Czy muszę o tym zdarzeniu poinformować Urząd? czy wystarczy że odejmę tę błędną kwotę 550zł od mojego przychodu?
 
Odp: Odp: kasa fiskalna
Autor:  Gość portalu: bs. Odpowiedz na list
Data: 03-12-12 21:21 Odpowiedz cytując
Witam.Tylko bez paniki.Należy sporządzić protkokół-opisać zdarzenie oraz- koniecznie założyć rejestr prot.(może być zwykły zeszyt).Proszę powoływać się w nim na nr par.dobowego.Księgowanie oczywiście zgodnie z zapisem winno być.Kontrole US w pierwszym rzędzie pytają o takowy rejestr.Wszystko opatrzone pieczęcią i podpisem sporządającego.
Wesołych Świąt.
Odp: kasa fiskalna
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 04-01-01 13:05 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Milkaa/ miila@op.pl
Data: 2003-12-12 16:59

> Witam.Od kilku dni mam kasę fiskalną i.. popełniłam bląd, nabiłam złą kwote, zamiast 5,50 widnieje 550 zł w pamięci kasy, (przy czym moje dniówki wynoszą 200zł.). Wiadomo że storna w kasie nie zrobię a więc jak potraktować taki błąd w "papierach"??, jak go załagodzić??Czy muszę o tym zdarzeniu poinformować Urząd? czy wystarczy że odejmę tę błędną kwotę 550zł od mojego przychodu?
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009