str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

29 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: GE Bank promuje drogi kredyt
 
Promocje s1 kusz1ce ...
Autor:  Gość portalu: Jacek Odpowiedz na list
Data: 01-11-27 23:09 Odpowiedz cytując
GE Bank Mieszkaniowy oferuje wiele drobnych korzy6ci dla naiwnych, ktsrzy nie sprawdz1 koszt podstawowy kredytu czyli wysokie odsetki tj. 8,5% w EURO. A dobry kredyt mo?na dostaf ju? za 6,3 - 6,5%.
Jak wykona sij symulacje sp3at w Waszych kalkulatorach pod31czonych do kredytsw to dopiero wychodzi korzy6f z takiej promocji ... ale dla GE Banku. Hipoteczne kredyty bankowe s1 obecnie bardzo rozbie?ne je6li idzie o koszty i w danej walucie rs?nice w sp3acie dochodz1 nawet do 40% !!! Naci1gaczy nie brakuje i chyba naiwnych te?.
Pozdrawiam
Jacek
 
Odp: Promocje s1 kusz1ce ...
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 02-02-08 17:49 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
GE Bank Mieszkaniowy oferuje wiele drobnych korzy6ci dla naiwnych, ktsrzy nie sprawdz1 koszt podstawowy kredytu czyli wysokie odsetki tj. 8,5% w EURO. A dobry kredyt mo?na dostaf ju? za 6,3 - 6,5%.
<BR>Jak wykona sij symulacje sp3at w Waszych kalkulatorach pod31czonych do kredytsw to dopiero wychodzi korzy6f z takiej promocji ... ale dla GE Banku. Hipoteczne kredyty bankowe s1 obecnie bardzo rozbie?ne je6li idzie o koszty i w danej walucie rs?nice w sp3acie dochodz1 nawet do 40% !!! Naci1gaczy nie brakuje i chyba naiwnych te?.
<BR>Pozdrawiam
<BR>Jacek
 
Odp: Odp: Promocje s1 kusz1ce ...
Autor:  Gość portalu: MM Odpowiedz na list
Data: 02-02-18 12:54 Odpowiedz cytując
Oprocentowanie kredytu udzielanego przez GE Mieszkaniowy jest faktycznie wyższe niż w przypadku innych banków - obecnie jest to 7,9% w euro.
Należy jednak zwrócić uwagę na to, iż bank udzielając kredytu opiera się na średnim kursie NBP, podczas gdy większość banków udziela kredytów po ustalonym przez siebię, oczywiście wyższym kursie
 
Nie tylko GE Mieszkaniowy
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 02-02-21 12:07 Odpowiedz cytując

> Należy jednak zwrócić uwagę na to, iż bank udzielając kredytu opiera się na średnim kursie NBP, podczas gdy większość banków udziela kredytów po ustalonym przez siebię, oczywiście wyższym kursie

Chyba wyrażasz sie niezbyt precyzyjnie, bank udziela - czyli wypłaca kredyt po kursie kupna waluty, klient natomiast, spłaca raty kredytu po kursie sprzedaży banku. Oznacza to, że dostajesz mniej a spłacasz więcej:(
 
Odp: Nie tylko GE Mieszkaniowy
Autor:  Gość portalu: Ania Odpowiedz na list
Data: 02-02-21 12:10 Odpowiedz cytując
Nie tylko w GE Mieszkaniowym spłacasz kredyt po średnim kursie NBP, podobnie jest np. w Bud-Banku

Ania


 
Nigdy więcej GE!!!!
Autor:  Gość portalu: Krzysztof Odpowiedz na list
Data: 02-07-18 11:38 Odpowiedz cytując
Zostałem oszukany na naliczaniu odsetek od kredytu hipotecznego. W pierwszym roku spłaty kredytu różnica była nie wielka rzędu 25 $, w kolejnych było podobnie, lecz w ostatnim roku (2001) kwota wynosiła już 153$. Próbowałem interweniować, przyznali się jedynie do 7,5$ zawyżonej kwoty odsetek.
Niestety nawet tego nie odzyskałem. Spłaciłem kredyt, lecz nie otrzymałem ostatecznego rachunku.
Ponadto, jeśli ktoś próbował kontaktować się z obsługą, to musiał poświęcić na to cały dzień, gdyż zazwyczaj poszukiwana osoba - właśnie jest na spotkaniu. Takie informacje można uzyskać telefonicznie.
Był też czas, kiedy nie przysłano mi rachunku miesięcznego. Po interwencji otrzymałem aż trzy na raz.
Radzę wszystkim unikać tego Banku. Warto też pomyśleć nad czarną listą
takich właśnie instytucji.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany szczegółami - odpowiem, proszę o listy na adres kkr@hoga.pl <mailto:kkr@hoga.pl> Krzysztof
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009