str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

26 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Pomoc
Autor:  Gość portalu: nadzieja Odpowiedz na list
Data: 04-05-12 08:07 Odpowiedz cytując
Jeszcze jest szansa, jestesmy optymistami i wierze, ze się uda. Mimo trudnosci ciagle nie poddajemy się. Tylko potrzebujemy wsparcia, dla podtrzymania naszego ognia. Oboje z zona pracujemy, ale komornicy zajeli nasze wynagrodzenia i nie mamy szans na pozyczke. Liczy się kazda chwila, bo na dniach może przyjsc decyzja, ze mamy opuscic nasze mieszkanie. Zadluzenie 20 tys zl, czynsz 700 zlotych. Cieszylismy się do tej pory , ze to nasze mieszkanie. Mamy troje malych dzieci. Zawsze jest nadzieja, ze ktos to przeczyta i pomoze, da nam szanse, mozliwosc kontynuacji szczesliwej rodziny. Wplat prosimy dokonywac na konto : 69 1240 1343 1111 0000 2363 5762 , Bank Pekao S.A.
 
Odp: Pomoc
Autor:  Gość portalu: czlowiek Odpowiedz na list
Data: 04-05-13 14:08 Odpowiedz cytując
Ludzie! Obudzcie się, przeciez ktos wyslal ta wiadomosc ,bo oczekuje na nasza pomoc. W obecnych czasach jest coraz wiecej potrzebujacych, ale to nie oznacza, ze mamy tego unikac. Wiele osob potrzebuje pomocy, ale w tej chwili jest to konkretna osoba, która wyciaga do nas reke, nie odrzucajcie go. Jest przeciez czlowiekiem, tak jak i my. A obecna chwila jest taka, ze to ON potrzebuje a ja mogę mu pomoc. Kiedys może ja będę potrzebowal pomocy i może to wlasnie akurat ON mi pomoze. Ja jestem czlowiekiem i jak na razie nie pozbawionym uczuc i dlatego wysylam na podane konto 50 zlotych, bo na razie tylko tyle mogę zrobic. Dla mnie TYLKO tyle, a dla tego czlowieka może AZ tyle.
 
Odp: Odp: Pomoc
Autor:  Gość portalu: to_ja Odpowiedz na list
Data: 04-05-13 16:38 Odpowiedz cytując
W dzisiejszych czasach prawda jest taka (nikomu nie ujmujac), ze jest wielu naciagaczy. I jak odroznic naprawde potrzebujacego od oszusta? Pozdrawiam
 
Odp: Odp: Odp: Pomoc
Autor:  Gość portalu: nadzieja Odpowiedz na list
Data: 04-05-13 23:56 Odpowiedz cytując

Dziekuje za zainteresowanie naszym problemem.
Jesli ktos jest w stanie pomoc, to prosze podac swoj adres mailowy i opisac w jaki sposob mozemy kogos przekonac , ze nie jestesmy naciagaczami. Mamy wiele dowodow, dokumentujacych nasza tragiczna sytuacje.
Bardzo dziekuje cudownym ludziom, ktorzy dokonali jakiejkolwiek wplaty na nasze konto. Jednak sa ludzie na tej ziemi , ktorzy nie sa pozbawieni ludzkich uczuc.
Jeszcze raz bardzo dziekuje tym ludziom, a pozostalych prosze o pomoc taka jaka sa w stanie zaoferowac.
 
Odp: Odp: Odp: Odp: Pomoc
Autor:  Gość portalu: enter Odpowiedz na list
Data: 04-09-24 11:44 Odpowiedz cytując
Jesli pracujecie a mieszkanie jest wasza wlasnoscia to jest bank ktory udzieli wam kredytu tylko troszke wiary w siebie...
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009