str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

8 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Pierwsza praca i zapisanie się do OFE
Autor:  Gość portalu: dawid_wojcik Odpowiedz na list
Data: 04-05-12 12:25 Odpowiedz cytując
Czytałem wele wontków na tym forum o tej treści ale zawsze mówicie tylko i mówicie jak obliczać i jak i co. A ja chcę konkretów bo do konca przyszłego tygodnia musze się zapisać do drugiego filaru a ja jeszcze nie wybrałem funduszu emerytalnego. Czasu mało prosze o konkrety który jest de best Zastanawiam się nad NN. Prosze o szybką pomoc najlepiej jakiś odnośnik do tabel statystycznych. Dziękuję za pomoc Dawid Wójcik.
 
Odp: Pierwsza praca i zapisanie się do OFE
Autor:  Gość portalu: dawid_wojcik Odpowiedz na list
Data: 04-05-12 12:44 Odpowiedz cytując
OK już wybrałem CU dbry wybór ????
 
Odp: Odp: Pierwsza praca i zapisanie się do OFE
Autor:  Gość portalu: warszawioch Odpowiedz na list
Data: 04-05-23 23:33 Odpowiedz cytując
Bardzo dobry .Przysylaja estetyczne wyciągi.
 
Odp: Odp: Odp: Pierwsza praca i zapisanie się do OFE
Autor:  Gość portalu: Falkon2000 Odpowiedz na list
Data: 05-01-06 15:21 Odpowiedz cytując
Hmmmmmmm, wybór fatalny, CU to typowa firma ubezpieczeniowa, na dodatek znana TYLKO w Anglii i w Polsce, stopy awrotu za ostatni okres fatalne.........Ciekawe kto ci ta firmę polecił? I dlaczego, dlatego że jest wielka? ( to akurat prawda)a przez to coraz bardziej niemrawa na rynku finansowym, gdzie wielkie aktywa coraz bardziej przeszkadzaja w efektywnym inwestowaniu?
Pozdrawiam- Mirek
 
Odp: Odp: Odp: Odp: Pierwsza praca i zapisanie się do OFE
Autor:  Gość portalu: reprezentant emerytalny Odpowiedz na list
Data: 05-01-17 22:59 Odpowiedz cytując
Odnośnie CU to jest to firma tylko i wyłącznie działająca na terenie Polski BYŁA W ANGLII już jej od dawna nie ma, więc Panie Falkon co Pan ma za informacje trzeba iść do przodu z wiadomościami a nie cofać się do tyłu.
Odp: Odp: Pierwsza praca i zapisanie się do OFE
Autor:  Gość portalu: ania Odpowiedz na list
Data: 05-01-06 16:23 Odpowiedz cytując
A fuj, nie czytałeś o grupi trzymającej giełde, prekręty zarządzających CU , pieniądze z prowizji za tranzakcje wcale niekorzystnych dla klientów OFE
Odp: Odp: Pierwsza praca i zapisanie się do OFE
Autor:  Gość portalu: reprezentant emerytalny Odpowiedz na list
Data: 05-01-17 22:54 Odpowiedz cytując
Wybrałeś niekorzystny dla siebie fundusz emeerytalny,który ostatnio ma słabe zyski czyli inaczej mówiąc małe zyski mają również klienci tego funduszu.No cóż skończyła się dobra passa dla tego funduszu teraz inne fundusze wypracowują lepsze zyski zgodnie z zasadą: NIE MA NA SWIECIE SPÓŁKI KTÓRA CAŁY CZAS MA NAJLEPSZE ZYSKI.Podejrzewam że wybrałeś na oślep fundusz nie kierując się żadnymi przesłankami.Nic straconego po dwóch latach możesz dokonać zmiany na fundusz wypracowujący lepsze zyski bez żadnych opłat z tytułu zmiany funduszu tylko zrób to z pomocą osób znających się w tym temacie - firmy niezależnej która pomoże w wyborze a taka jest na rynku.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009