str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

1 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE
Autor:  Gość portalu: Jan Odpowiedz na list
Data: 04-08-09 05:34 Odpowiedz cytując
Mój znajomy agent co dwa lata przepisuje mnie do innych OFE. Twierdzi, że to jest dla mnie bardzo korzystne.
Najpierw zapisał mnie do Bankowego, potem do Domu a teraz do Sampo.
Czy na pewno jest to korzystne bo spotkałem sie z informacją od innego agenta, że to jest niekorzystne.
KTO MA RAcję - POMóżcie?
 
Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE
Autor:  Gość portalu: uczciwy akwizytor Odpowiedz na list
Data: 04-08-12 23:39 Odpowiedz cytując
Wywal gościa za drzwi na każdej zmianie straciłeś przenosząc cię teraz z domu do sampo stracisz na pobranych prowizjach do końca 2012roku jakieś 200%!!!!!!!!!!!!!!!!!! on zarobił na tobie kolejne 200 złotych jak już korzystasz z internetu to zajrzyj na strone www.knuife.gov.pl gdzie są informacje o zmianach jakie wprowadzono od 01.04.2004r z prowizji 4,5% w Domu przeszedłeś na 7% w Sampo i to do 2010roku
do 10.08 miałeś okazję cofnąć decyzje
 
Odp: Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE
Autor:  Gość portalu: Jan Odpowiedz na list
Data: 04-08-13 21:32 Odpowiedz cytując
To co teraz mam zrobić, czy można to jakoś unieważnić?
 
Odp: Odp: Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE
Autor:  Gość portalu: uczciwy agent Odpowiedz na list
Data: 04-08-17 23:04 Odpowiedz cytując
Przepraszam za zwłokę ,niestety miałeś czas do 09.08 na unieważnienie tej umowy wysyłając do OFE DOM oświadczenia o unieważnieniu woli. Możesz jeszcze wysłać OŚWIADCZENIE że unieważniaż zawiadomienie o rozwiązaniu umowy z OFE DOM , ponieważ zostałeś wprowadzony wbłąd przez przedstawiciela innego funduszu i nie poinformowany o zmianach w ustawie o funkcjonowaniu otwatych funduszy emerytanych o obowiązujących od 01.04.04. Takie Oświaczenie musisz przesłać jak najszybciej listem poleconych do OFE DOM oraz wysłać oświadczenie do Sampo o treś : uchylam się od skutków prawnych umowy zawartej w dniu ........... z OFE SAMPO . Umowa została zawarta pod wpływem błedu akwizytora a błąd polega na nie poinformowaniu mnie o utracie stażu członkowskiego i wyższych opłatach pobieranych wedlug nowych zasad od 01.04.04./podpis a w nagłóku obydwu oświadczeń powinny się znaleść dane imię nazwisko adres zam. PESEL/

takie pisma mogą przynieś skutek , jeśli nie to zwróć się do KNUiFE.
strona www.knuife.gov.pl
podrawiam i przepraszam za zwłokę nie zawsze człowiek ma dostęp
Odp: Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 04-11-26 00:24 Odpowiedz cytując
nie do konca tak jest jak napisal ,,uczciwy akwizytor´´nalezy zmieniac fundusze tylko trzeba wiedziec czy dany fundusz nam zarabia czy jest na trendzie zyskow bo jesli na spadku to napewno nie jest nam korzystne sama prowizja nie ma znaczenia jesli kupujemy w funduszu nie za drogie jednostki na wzroscie zyskow to dobry moment ma fundusz to co zaoferowal agent - drogie jednostki w tych funduszach pozdrawiam------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: uczciwy akwizytor
Data: 2004-08-12 23:39

> Wywal gościa za drzwi na każdej zmianie straciłeś przenosząc cię teraz z domu do sampo stracisz na pobranych prowizjach do końca 2012roku jakieś 200%!!!!!!!!!!!!!!!!!! on zarobił na tobie kolejne 200 złotych jak już korzystasz z internetu to zajrzyj na strone www.knuife.gov.pl gdzie są informacje o zmianach jakie wprowadzono od 01.04.2004r z prowizji 4,5% w Domu przeszedłeś na 7% w Sampo i to do 2010roku
> do 10.08 miałeś okazję cofnąć decyzje
Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 04-11-22 14:41 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Jan
Data: 2004-08-09 05:34

> Mój znajomy agent co dwa lata przepisuje mnie do innych OFE. Twierdzi, że to jest dla mnie bardzo korzystne.
> Najpierw zapisał mnie do Bankowego, potem do Domu a teraz do Sampo.
> Czy na pewno jest to korzystne bo spotkałem sie z informacją od innego agenta, że to jest niekorzystne.
> KTO MA RAcję - POMóżcie?
Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE
Autor:  Gość portalu: reprezentant emerytalny Odpowiedz na list
Data: 04-11-26 00:14 Odpowiedz cytując
ustawa daje uprawnienie co dwa lata zmiany funduszu tylko wydaje mi sie ze zmiana na SAMPO dzisiaj jest niekorzystna poniewaz oferuje droga jednostke a chcialam zauwazyc ze na koncie klientow zbieraja sie jednostki i z ich ilosci nas rozlicza fundusz ila uzbieram i po jakiej cenie to moja emerytura.moje zdanie agent nie dziala w interesie klienta tylko swoim ------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Jan
Data: 2004-08-09 05:34

> Mój znajomy agent co dwa lata przepisuje mnie do innych OFE. Twierdzi, że to jest dla mnie bardzo korzystne.
> Najpierw zapisał mnie do Bankowego, potem do Domu a teraz do Sampo.
> Czy na pewno jest to korzystne bo spotkałem sie z informacją od innego agenta, że to jest niekorzystne.
> KTO MA RAcję - POMóżcie?
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009