str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

28 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: mam 75 tys zł w co zainwestować
Autor:  Gość portalu: iza Odpowiedz na list
Data: 04-10-03 08:26 Odpowiedz cytując
mam 75 tys zł w co i jak zainwestować aby coś zyskać!prosze o przykłady!
 
Odp: mam 75 tys zł w co zainwestować
Autor:  Gość portalu: Radosław Sawicki Odpowiedz na list
Data: 04-10-08 10:01 Odpowiedz cytując
Jestem profesjonalnym doradcą finansowym, zajmuję się aktywnym inwestowaniem finansów klientów indywidualnych w różne fundusze inwestycyjne. By odpowiedzieć na Pani pytanie potrzebuję więcej danych, takich jak np:
1. Na jaki czas jest Pani zainteresowana inwestycją,
2. Jakie ryzyko jest Pani skłonna zaakceptować, itp...
Dlatego też proponuję spotkanie...
Radosław Sawicki Xelion_Doradcy_Finansowi
Proszę o kontakt pod nr 600-414-721
 
Odp: Odp: mam 75 tys zł w co zainwestować
Autor:  Gość portalu: Tomasz Salomonowski Odpowiedz na list
Data: 05-12-07 11:28 Odpowiedz cytując
Witam. Jako doradca finansowy proponowałbym zainwestowanie w fundusze inwestycyjne. Z doświadczeń wysoko rozwiniętych krajów wynika, że jest to najlepsza forma długgokresowej inwestycji. Polskie fundusze przynoszą i wciąż będą przynosić spore zyski.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo tej inwestycji, rekomendowałbym inwestycję nie w jeden fundusz, ale w umiejętnie dobrany portfel funduszy. W olbrzymim stopniu obniży to ryzyko, że poniesie Pan stratę, a jednocześnie zwiększa szansę na większe zyski. Musi Pan pamiętać, że taką inwestycją też trzeba zarządzać, tj. robić transfery w najleszy w danym okresie zestaw funduszy. Polecam moją prywatną stronę internetową http://www.infofirma.pl/atwojefinanse , gzie od A do Z tłumaczę co to są fundusze i jak minimalizować ryzyko z nimi związane oraz zwiększać zyski. Mój tel. 0 504 247 369, 022 424 65 00
Odp: mam 75 tys zł w co zainwestować
Autor:  Gość portalu: Robert Kowalik Odpowiedz na list
Data: 05-12-09 16:48 Odpowiedz cytując
Jestem doradca finansowym z terenu Górnego Sląska, jeżeli i Pan proszę o kontakt robertkowalik@interia.pl, tel. 0 692 390 910
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009