str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

27 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Czy należy mi się odszkodowanie???
Autor:  Gość portalu: poszkodowany Odpowiedz na list
Data: 05-01-23 18:08 Odpowiedz cytując
Jechałem sobie niedawno autobusem PKS, było mało miejsca więc stałem. W pewnej chwili kierowca gwałtownie zahamował i stało się......nadwerężyłem nogę. Noga strasznie mnie bolała, więc poszedłem do lekarza. Okazało się że zerwałem mięsień. Moje pytanie brzmi: Czy mogę domagać się jakiegoś odszkodowania od przewoźnika (w tym przypadku PKS-u)? Jeśli tak to proszę o przybliżenie mi procedury postępowania w takim przypadku, gdyż nigdy nie miałem do czynienia z takim problemem. Bardzo proszę o poradę, z góry dziękuję za pomoc.
 
Odp: Czy należy mi się odszkodowanie???
Autor:  Gość portalu: Capital Service Odpowiedz na list
Data: 05-02-17 18:44 Odpowiedz cytując
Prosimy o kontakt -pomożemy - 172258719 -0506383800 - bok@ecapitals.pl
Odp: Czy należy mi się odszkodowanie???
Autor:  Gość portalu: KAB Odpowiedz na list
Data: 05-03-08 15:42 Odpowiedz cytując
Oczywiście ze nalezy Ci sie odszkodowanie. Przewoznik musi miec ubezpieczenie OC z racji prowdzonej dzialalnosci zarobkowej i z tej polisy nalezy Ci sie odszkodwanie: za bol i cierpienie, utrudnienie zarobkowana z wyniku niezdolnisci do pracy, kosztow leczenia itp. Akurat jestem doradca firmy zajmujacej sie pomocom takim ludziom jak Ty ... 609857326 lub karol.busz@interia.pl
 
Odp: Odp: Czy należy mi się odszkodowanie???
Autor:  Gość portalu: Stowarzyszenie ALERT Odpowiedz na list
Data: 05-03-10 17:36 Odpowiedz cytując
Kierowanie roszczenia do ubezpieczyciela ryzyka przewoznika jest niezbyt fortunnym rozwiazaniem. OC przewoznika napewno zawiera szereg wylaczen i moze sie okazac, ze po wielomiesiecznej przepychance trzeba bedzie i tak skierowac roszczenie do ubezpieczyciela taboru w zakresie OC kierowcy. Przeciez w chwili wypadku autobus mial wlaczony silnik, wiec nie beda mieli podstaw do odmowy.

Pozdrawiam
Andrzej Dziewierzyński
Stowarzyszenie ALERT
----------------------------------------------------
www.alert.odszkodowania.wroclaw.pl
tel. fax. 071-3380538
kom. 0606-180649 i 0694-327294
______________________________

Odp: Czy należy mi się odszkodowanie???
Autor:  Gość portalu: KAB Odpowiedz na list
Data: 05-06-09 19:07 Odpowiedz cytując
Oczywiście ze nalezy Ci sie odszkodowanie. Z polisy ubezpieczyciela sprawcy - przewoznika - nalezy Ci sie odszkodwanie i zadoścuczynienie za: bol i cierpienie, utrudnienie zarobkowana w wyniku niezdolnisci do pracy, przymusu zmiany kwalifikacji zawodowej, kosztow leczenia, skutkow wypadku, utracone marzenia i dobra materialne, bedace skutkiem wypadku itp. W Twoim przypadku sa to powazne obrazenia wiec pieniadze z odszkodowania nie powinny byc male, pod warunkiem ze zlecisz te sprawe profesjonalistom. Akurat jestem doradca firmy prawnej zajmujacej sie pomocom takim ludziom jak Ty ... Prosze skontaktuj sie z nami... tel: 0609857326, GG-891986 lub karol.busz@interia.pl Porady nie sa platne i nie bierzemy zadnych zaliczek ... pozdrawiam
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009