str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

16 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Premia gwarancyjna z książęczki mieszkaniowej!
Autor:  Gość portalu: Mariola Odpowiedz na list
Data: 05-01-24 07:38 Odpowiedz cytując

Pomocy!

W zeszłym roku podpisałam umowę z TBS na mieszkanie lokatorskie, obiecywano mi, że bedę mogła przy tej okazji zrealizować swoją książeczkę mieszkaniową, niestety teraz (tuż przed odbiorem mieszkania) okazało się, że firma nie korystała z pożyczki z KFM i w związku z tym nie będę mogła zrealizowac swojej książeczki.
Bez pieniędzy z ksiazczki nie dam sobie rady.
Czy ktoś może mi pomóc w tej sytuacji?
 
Odp: Premia gwarancyjna z książęczki mieszkaniowej!
Autor:  Gość portalu: rafal.purtak@goldenegg.pl Odpowiedz na list
Data: 05-01-24 19:02 Odpowiedz cytując
Witam serdecznie--mam pytanko czy chodzi o wkład partycypacyjny-znaczy o jego sfinansowanie??Bo jeśli tak to w celu umożliwienia sfinansowania wkładu partycypacyjnego w TBS został stworzone specjalny produkty bankowe - umożliwiające sfinansowanie wkładu partycypacyjnego oraz nie wymagające ustanowienia zabezpieczenia na hipotece.Który TBS wprowadził Panią w błąd, że budowa będzie finansowana przy udziale kredytu zaciągniętego w Banku Gospodarstwa Krajowego ze środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego??
 
Odp: Odp: Premia gwarancyjna z książęczki mieszkaniowej!
Autor:  Gość portalu: luc19 Odpowiedz na list
Data: 06-07-18 10:40 Odpowiedz cytując
Mam pytanie na czym polegaja premnie gwarancyjne ksiązeczek mieszkaniowych banku PKO????? Moze mi ktoś odpowiedziec na to pytanie?
Odp: Odp: Premia gwarancyjna z książęczki mieszkaniowej!
Autor:  Gość portalu: luc19 Odpowiedz na list
Data: 06-07-18 10:41 Odpowiedz cytując
Mam pytanie na czym polegaja premnie gwarancyjne ksiązeczek mieszkaniowych banku PKO????? Moze mi ktoś odpowiedziec na to pytanie?
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009