str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

20 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Czy to już koniec hossy na GPW ?
 
Czy to już koniec hossy na GPW
Autor:  Gość portalu: Ada Odpowiedz na list
Data: 02-02-20 17:09 Odpowiedz cytując
Odpowie mi ktoś?
 
Odp: Czy to już koniec hossy na GPW
Autor:  Gość portalu: Luki Odpowiedz na list
Data: 02-02-20 19:13 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Ada
Data: 2002-02-20 17:22

> Odpowie mi ktoś?
Ja odpowiem: Nie mam pojęcia.
Nie, wręcz przeciwnie
Autor:  Gość portalu: Edek Odpowiedz na list
Data: 02-02-21 11:42 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Ada
Data: 2002-02-20 17:22

> Odpowie mi ktoś?

To zależy od perspektywy czasowej. W najbliższych dniach, tygodniach trudno, jak zwykle stwierdzić. Ale w perspektywie roku i dłuższej mamy hossę z całą pewnością (o ile kiedykolwiek można mówić o pewności na giełdach)
Odp: Czy to już koniec hossy na GPW
Autor:  Gość portalu: rusnak Odpowiedz na list
Data: 02-02-21 14:13 Odpowiedz cytując
Tak wogole to o jakiej hossie mowisz ? O tym styczniowym szalenstwie OFE ? Czy o korekcie bessy zaczetej we wrzesniu-pazdzierniku ubieglego roku ?
W dlugo terminie to bedziemy martwi jak mawial J.M. Keynes, a na hossez prawdziwego zdarzenia to przyjdzie nam jeszcze poczekac. Naszczescie jestm mlody to moze doczekam. A ty ile masz lat ?
Zartuje... Az takim niedzwiedziem to nie jestem. Po prostu dane makro sa do d... i nie wierze ze gielda sama ruszy do gory ot tak...
Ktos jej musi pomoc, ale czy OFE wystarczy kasy ?
 
Odp: Odp: Czy to już koniec hossy na GPW
Autor:  Gość portalu: Edek Odpowiedz na list
Data: 02-02-21 14:30 Odpowiedz cytując
Nasza gospodarka jest do d. jak to napisałeś. Jest beznadziejnie - tak beznadziejnie, że chyba wiele gorzej już nie będzie.
To znaczy że już za powiedzmy pół roku-rok zacznie się polepszać. A giełda znacznie wcześniej - wg mnie już od listopada jest hossa. Popatrz na wykresy. Musisz sie jeszcze troche pouczyć. Ale jesteś młody ...
 
Odp: Odp: Odp: Czy to już koniec hossy na GPW
Autor:  Gość portalu: Kazek Wątor Odpowiedz na list
Data: 02-02-21 14:32 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Edek
Data: 2002-02-21 14:22

> Nasza gospodarka jest do d. jak to napisałeś. Jest beznadziejnie - tak beznadziejnie, że chyba wiele gorzej już nie będzie.
> To znaczy że już za powiedzmy pół roku-rok zacznie się polepszać. A giełda znacznie wcześniej - wg mnie już od listopada jest hossa. Popatrz na wykresy. Musisz sie jeszcze troche pouczyć. Ale jesteś młody ...

Zgadzam sie z Edkiem
Odp: Odp: Odp: Czy to już koniec hossy na GPW
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 02-02-25 11:12 Odpowiedz cytując
> Nasza gospodarka jest do d. jak to napisałeś. Jest beznadziejnie - tak beznadziejnie, że chyba wiele gorzej już nie będzie.
> To znaczy że już za powiedzmy pół roku-rok zacznie się polepszać. A giełda znacznie wcześniej - wg mnie już od listopada jest hossa.

Obys mial racje...
Czy jednak z godpodarka nie moze byc juz gorzej to nie wiem. Przeciez jeszcze 82% ludzi ma prace, a banki nadal na nasze zyczenie wyplacaja nam nasza kase(patrz Argentyna). Pozyjemy zobaczymy...

Mnie tez hossa bardziej odpowiada, bo wtedy wszyscy zarabiaja, ale wole przezywac mile zaskoczenie niz bolesne rozczarowanie.

Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009