str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: premia gwarancyjna
Autor:  Gość portalu: Asia Odpowiedz na list
Data: 05-04-01 08:24 Odpowiedz cytując
Posiadam książeczkę mieszkaniową od 1984 roku. W obecnej chwili kończę rozbudowę mojego domu o nadbudowany samodzielny lokal mieszkaniowy. Chiałam zlikwidować książeczkę mieszkaniową i skorzystać z premii gwarancyjnej. Okazało się, że nie należy mi się owa premia, gdyż mam zapewniony podstawowy byt mieszkaniowy. Rozwiązaniem byłoby podpisanie oświadczenia o zobowiazaniu do ustanowienia odrębnej własności lokalu niezwłocznie po oddaniu budynku do użytku. Co Wy na to?
 
Odp: premia gwarancyjna
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 05-05-16 23:12 Odpowiedz cytując
chcę zrobić cesje na syna,który chce kupić stare mnieszkanie,czy będzie on mógł wykorzystać na to wkłady zgromadzone na książeczce mieszkaniowej( 1974 rok założenia)i czy otrzyma premię gwarancyjną
 
Odp: Odp: premia gwarancyjna
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 05-08-25 23:37 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu:
Data: 2005-05-16 23:12

> chcę zrobić cesje na syna,który chce kupić stare mnieszkanie,czy będzie on mógł wykorzystać na to wkłady zgromadzone na książeczce mieszkaniowej( 1974 rok założenia)i czy otrzyma premię gwarancyjną
Odp: premia gwarancyjna
Autor:  Gość portalu: alicja Odpowiedz na list
Data: 05-05-16 23:13 Odpowiedz cytując
chcę zrobić cesje na syna,który chce kupić stare mnieszkanie,czy będzie on mógł wykorzystać na to wkłady zgromadzone na książeczce mieszkaniowej( 1974 rok założenia)i czy otrzyma premię gwarancyjną
 
Odp: Odp: premia gwarancyjna
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 05-07-28 14:24 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: alicja
Data: 2005-05-16 23:13

> chcę zrobić cesje na syna,który chce kupić stare mnieszkanie,czy będzie on mógł wykorzystać na to wkłady zgromadzone na książeczce mieszkaniowej( 1974 rok założenia)i czy otrzyma premię gwarancyjną
 
Odp: Odp: Odp: premia gwarancyjna
Autor:  Gość portalu: Dagmara Odpowiedz na list
Data: 05-08-04 10:16 Odpowiedz cytując
tak, syn otrzyma premię. Mój ojciec przepisał książeczę mieszkaniową na mnie. Na koncie jest tylko 1950 zł, rok założenia 1977, otrzymam 40 tys! przy kupnie mieszkania czyli niedługo (do 30 dni po zlożeniu aktu notarialnego zaswiadczającego o nabyciu nieruchomości), bo dziś ide do notariusza!
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009