str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

4 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Co sądzicie o poleceniu zapłaty?
Autor:  Gość portalu: Aśka Odpowiedz na list
Data: 02-02-24 23:51 Odpowiedz cytując
Rozważam możliwość złożenia polecenia zapłaty by regulować swe rachunki. Jakie jest wasze zdanie na ten temat, czy warto w to wchodzić i czy macie jakieś negatywne doświadczenia z tym związane?
Aśka
 
Odp: Co sądzicie o poleceniu zapłaty?
Autor:  Gość portalu: ideal Odpowiedz na list
Data: 02-02-25 11:40 Odpowiedz cytując
W moim przypadku decyzja podjela sie sama. Kupujac komore musialem zlozyc, jak to blednie nazywano, stale zlecenie. Blednie, bo stale zlecenie ma stala wysokosc, a moje faktury sa roznorakiej wysokosci. Czyli jest to wlasnie polecenie zaplaty moich faktur przez bank ze srodkow na moim koncie.
A co do wartosci takiej formy platnosci to dla mnie to bomba. Fakt, ze bank nie robi tego za darmo, ale ilez czasu i nerwow mi to zaoszczedza...
Polecam...
Odp: Co sądzicie o poleceniu zapłaty?
Autor:  Gość portalu: Sofia Odpowiedz na list
Data: 02-02-26 11:13 Odpowiedz cytując
Korzystam z mbanku - i to jest duza oszczednosc czasu. Nigdy nie place za wczesnie, nigdy za pozno - nie ma wiec karnych odsetek. Za te usluge tez nic nie place
 
Odp: Odp: Co sądzicie o poleceniu zapłaty?
Autor:  Gość portalu: Adam Odpowiedz na list
Data: 02-02-26 19:59 Odpowiedz cytując
Nie wiedziałem, że mbank oferuje polecenie zapłaty, nie pomyliły ci sie przypadkiem przelewy zdefiniowane, czy zlecenia stałe?
Odp: Co sądzicie o poleceniu zapłaty?
Autor:  Gość portalu: Maja Odpowiedz na list
Data: 02-03-19 11:59 Odpowiedz cytując
Moze troche pozno, ale lepiej pozno niz wcale.
Wszystkie moje rachunki reguluje stalym zleceniem, i nie kosztuje mnie to nic (mam Eurokonto Plus w Pekao SA).
Kiedy kupilam komorke, polecono mi jako najtansza i nadogodniejsza forme zaplaty wlasnie polecenie zaplaty. Zgodzilam sie, i to byl blad.
Kazdy przelew z mojego rachunku regulowany poleceniem zaplaty kosztuje 3 zł.
Szybko zmienilam dyspozycje i reguluje oplaty za komorke zleceniem stalym. Faktury przychodza do banku i do mnie do domu. Bank przelewa kwote zgodnie z faktura.
Trzeba uwazac, nie zawsze polecenie zaplaty jest najlepszym rozwiazaniem. Pozdrawiam Maja
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009