str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

23 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Firmy odzyskujace odszkodowania. Czy warto?
Autor:  Gość portalu: Marta Odpowiedz na list
Data: 05-10-30 17:53 Odpowiedz cytując
Witam.
Poszukuje firmy lub kancelarii prawnej, ktora odzyskuje odszkodowania, najlepiej z okolic Debicy.Chcialabym wiedziec jaka prowizje pobieraja takie firmy. Dziekuje i pozdrawiam.
 
Odp: Firmy odzyskujace odszkodowania. Czy warto?
Autor:  Gość portalu: biuro.konsens@op.pl Odpowiedz na list
Data: 05-10-30 18:28 Odpowiedz cytując
Położenie firmy akurat niewiele ma do rzeczy.A powiem więcej odległość może chronić poszkodowanego przed ewentualnymi znajomościami przedstawicieli takiej firmy z osbami pracującymi u ubezpieczycieli i ewentualnym niekorzystnym dla poszkodowanego "dogadaniu" się stron w jego imieniu ( temat ostatnio często podnoszony). Jeśli chodzi o wysokość prowizji to po pierwsze generalnie jest to tajemnica handlowa, po drugie sam prowadząc taką firmę wiele razy spotkałem się z próbą wyciągnięcia takiej informacji przez ludzi oferujących takie usługi (niekoniecznie legalnie)i stąd potem się biorą oferujący usługę za np 1%.Ale jest różnie i niekoniecznie największe i najlepsze firmy biora najwięcej. Ja sam ustalam wysokość przewidywanej prowizji w oparciu o szereg czynników stosując współczynniki +/- i wychodzi przybliżona prowizja. Oczywiście są to usługi dla ludności i w przypadku przedstawienia konkretnych argumentów ze strony usługodawcy jest możliwość wynegocjowania jej wysokości. W przypadku pytań adres mailowy j.w.
Odp: Firmy odzyskujace odszkodowania. Czy warto?
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 05-11-08 12:55 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Marta
Data: 2005-10-30 17:53

> Witam.
> Poszukuje firmy lub kancelarii prawnej, ktora odzyskuje odszkodowania, najlepiej z okolic Debicy.Chcialabym wiedziec jaka prowizje pobieraja takie firmy. Dziekuje i pozdrawiam.
 
Odp: Odp: Firmy odzyskujace odszkodowania. Czy warto?
Autor:  Gość portalu: biuro.konsens@op.pl Odpowiedz na list
Data: 05-11-11 11:02 Odpowiedz cytując
A to ile pobierają to jest słodka tajemnica handlowa i nie mam zamiaru tego upubliczniać zwłaszcza że jak napisałem jest to oparte na pewnych wyliczeniach. Natomiast bęąc na etapie rozmów z klientem potrafię się zabiezpieczyć przed nieuczciwą próbą mającą na celu wyciągnięcie poufnych informacji. Więc w przypadku zlecenia na pewno się Pani dowie jeszcze przed podpisaniem umowy.
Krzysztof
Odp: Firmy odzyskujace odszkodowania. Czy warto?
Autor:  Gość portalu: włodek Odpowiedz na list
Data: 05-12-04 16:54 Odpowiedz cytując
Napewno warto!!!
Nie jesteś w stanie tyle wywalczyć od ubezpieczyciela w ramach OC co firma profesjonalna.
Biorą około 15% od wywalczonej kwoty. Koszty początkowe- notariusz na pełnomocnictwo.Polecam
Odp: Firmy odzyskujace odszkodowania. Czy warto?
Autor:  Gość portalu: pomoc Odpowiedz na list
Data: 07-06-06 15:25 Odpowiedz cytując
bardzo prosze o kontakt pod gg 9841224 lub 607208400 polecę i pomogę w kontakcie z profesjonalną firmą
Odp: Firmy odzyskujace odszkodowania. Czy warto?
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 07-06-16 12:57 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Marta
Data: 2005-10-30 17:53

> Witam.
> Poszukuje firmy lub kancelarii prawnej, ktora odzyskuje odszkodowania, najlepiej z okolic Debicy.Chcialabym wiedziec jaka prowizje pobieraja takie firmy. Dziekuje i pozdrawiam.
Odp: Firmy odzyskujace odszkodowania. Czy warto?
Autor:  Gość portalu: andrzej Odpowiedz na list
Data: 07-06-16 13:01 Odpowiedz cytując
Oczywiście, że warto. Sam korzystałem z usług takiej firmy i jestem bardzo zadowolony. Chętnie skontaktuję osoby które szukają takiej pomocy.
Mój adres; andrzej29096@wp.pl
 
Odp: Odp: Firmy odzyskujace odszkodowania. Czy warto?
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 07-11-15 18:12 Odpowiedz cytując
MAM PROBLEM Z AC W HESTII PO SZKODZIE CAłKOWITEJ TJ.KRADZIERZY NIE CHCą WYPłACIć ODSZKODOWANIA AUTO BYłO SPROWADZANE ´AKCYZA OPłACONA ZAREJESTROWANE BEZ żADNYCH PROBLEMóW ONI TWIERDZą żE NIE LEGALNIE CO ROBIć MUSZę SIę ODWOłAC I CO DALEJ
Odp: Odp: Firmy odzyskujace odszkodowania. Czy warto?
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 07-11-15 18:14 Odpowiedz cytując
MAM PROBLEM Z AC W HESTII PO SZKODZIE CAłKOWITEJ TJ.KRADZIERZY NIE CHCą WYPłACIć ODSZKODOWANIA AUTO BYłO SPROWADZANE ´AKCYZA OPłACONA ZAREJESTROWANE BEZ żADNYCH PROBLEMóW ONI TWIERDZą żE NIE LEGALNIE CO ROBIć MUSZę SIę ODWOłAC I CO DALEJ MóJ TEL.504640741
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009