str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

5 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Mam pomysł na rodzinny teleturniej w TV - Szukam inwestora
Autor:  Gość portalu: konradq80 Odpowiedz na list
Data: 05-10-31 13:28 Odpowiedz cytując
Witam. Mam pomysł na teleturniej rodzinny. 100 razy lepszy i ciekawszy niz np Familada. Szukam inwestora bądź kogoś kto zna sie na produkcji programów telewizyjnych i wie jak dotrzeć do telewizji.

Koszty produkcji nie będą wysokie. Trzeba będzie pojeździć troche po Polsce, zrobić parę ujęć, zdjęć i zaprosić ludzi do studia. Z mojego punktu widzenia zarówno ze znalezieniem uczestników jak i głównych sponsorów nie będzie najmniejszych problemów. Pomysł jest bardzo prosty w konstrukcji i oryginalny. Grupa docelowa widzów to gospodynie domowe (czyli praktycznie większość kobiet), majsterkowicze, młode małżeństwa, emeryci. Z łatwością można go będzie przeszczepić na zagraniczne rynki

konrad.zabek@wp.pl

Pozdrawiam i dziekuję za komenatrze
 
Odp: Mam pomysł na rodzinny teleturniej w TV - Szukam inwestora
Autor:  Gość portalu: d0r0ta Odpowiedz na list
Data: 05-12-12 11:55 Odpowiedz cytując
Panie Konradzie,
dobrymi pomysłami wybrukowane są korytarze TVP na Woronicza i jak podejrzewam innych telewizji również.
Jesli ma Pan dobry pomysł to mogę dać Panu taką radę:
- prosze na własną rękę znaleźć sponsora teleturnieju
- na pismie mieć od niego deklarowaną sumę
- w rozmowie ze sponsorem powinien Pan wiedzieć do jakiej stacji telewizyjnj będzie Pan "uderzał" - sponsor wtedy przelicza pieniądze na oglądalnośc
- idzie Pan ze scenariuszem teleturnieju do notariusza i tam notarialnie go chroni (wystarczy na jednej stronie opisać pomysł i zasady)
- niesie Pan scenariusz do redakcji TV ( ma Pan ze sobą kopię z kancelarii notarialnej i deklarację sponsora)
- jeśli redakcja zainteresuje się to gratuluję
- jeśli chce Pan iść do TVP to polecam redakcję TVP Program II - redaktor Małgorzata Daglis
- w Programie I TVP nie wiem kto jest odpowiedzialny
- w TVN i pozostałych tez nie wiem :)
- najlepiej żeby udało się Panu namówić sponsora do sfinanspowania tzw. Pilota ( wtedy może go Pan przygotować z jakąś firmą producencką i pokazać w TV) - ale jest to dosyć trudne)
- życzę powodzenia i życze Panu żeby nitk Panu nie ukradł pomysłu - bo jest to proceder nagminnie stosowany w naszych mediach
Odp: Mam pomysł na rodzinny teleturniej w TV - Szukam inwestora
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 06-02-02 09:05 Odpowiedz cytując
anna------ Wiadomość oryginalna -jaki teleturniej i jakie koszty------
Autor: Gość portalu: konradq80
Data: 2005-10-31 13:28

> Witam. Mam pomysł na teleturniej rodzinny. 100 razy lepszy i ciekawszy niz np Familada. Szukam inwestora bądź kogoś kto zna sie na produkcji programów telewizyjnych i wie jak dotrzeć do telewizji.
>
> Koszty produkcji nie będą wysokie. Trzeba będzie pojeździć troche po Polsce, zrobić parę ujęć, zdjęć i zaprosić ludzi do studia. Z mojego punktu widzenia zarówno ze znalezieniem uczestników jak i głównych sponsorów nie będzie najmniejszych problemów. Pomysł jest bardzo prosty w konstrukcji i oryginalny. Grupa docelowa widzów to gospodynie domowe (czyli praktycznie większość kobiet), majsterkowicze, młode małżeństwa, emeryci. Z łatwością można go będzie przeszczepić na zagraniczne rynki
>
> konrad.zabek@wp.pl
>
> Pozdrawiam i dziekuję za komenatrze
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009